Bedava İnternet

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri – Vodafone aboneleri genellikle aylık internet paketleri yetmediği dönemlerde sabit aboneliklerini korumak adına ve ekstra ücret ödemeden bedava internet kazanma yöntemlerini aramaktadırlar.

Özellikle Vodafone faturalı bedava internet paketleri sayesinde bazı uygulamalar ve abonelikler sayesinde bedava internet kazanmak mümkündür.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması sayesinde Vodafone yanımda bedava internet kampanyasından yararlanmanız mümkündür. bu uygulama sayesinde 1 GB, 2 GB ve 5 GB interneti bedava olarak kazanmanız mümkündür.

Aynı zamanda Vodafone yanımda uygulaması içerisinde yer alan arkadaşını davet et özelliği sayesinde de her abone olan ve davet ettiğiniz kişiler için 9 GB bedava internet kazanmanız mümkündür. aynı zamanda sevdiklerini vodafone’un yap kampanyası ile de vodafona davet ettiğiniz kişiler sayesinde 30 GB internet kazanma imkânınız da bulunmaktadır.

bunun yanı sıra Vodafone yanımda uygulaması içerisinde yer alan çarkı sayesinde haftalık olarak çarkı çevirerek 5 GB bedava internet kazanmanız da mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone 10 GB bedava internet kazanmak için kişilerin Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmaları ve burada yer alan süpermarket yanımda sayfası üzerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Bu alışveriş sayesinde kişilere 10 GB bedava internet hakkı tanınmaktadır.

Bunun yanı sıra süpermarket yanımda üzerinden yapacağınız her alışveriş için ayrıca 2 GB bedava internet alışverişinizi tamamlamanız halinde hattınızda tanımlanmaktadır.

Vodafone E- Fatura Bedava İnternet

Vodafone tarafından son zamanlarda ortaya çıkartılan ve kâğıt israfını önlemek amacıyla belirlenen kampanya dahilinde Vodafone fatura bedava internet kazanma hakkı tanımaktadır.

E- fatura hizmetine geçen abonelerine Vodafone 1 GB internet hediye etmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için kişilerin EFATURA yazıp boşluk bırakıp e posta adreslerini yazıp 7000 e mesaj göndermeleri yeterlidir.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Freezone Bedava İnternet

Vodafone freezone bedava internet kazanmak için kişilerin hattına 30 TL ve üstü bakiye yüklemeleri gerekmektedir. Vodafone freezone uygulaması 26 yaşından küçük gençlere yönelik olup özellikle gençlere yönelik fırsatlar sunan bir aboneliktir.

26 yaşından küçük gençlerin hatlarına yaptıkları 30 TL ve üstü yüklemelerde freezon aboneliği kapsamında aylık olarak bedava 2 GB internet kazanmaları mümkündür.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet

Vodafone seviyorum interneti 3 GB bedava internet kapsamında kişilerin Vodafone seviyorum interneti testine katılarak kazandıkları bedava internettir.

Bu testte katılarak internet alışkanlığınızı test edebilir ve testin sonucunda 3 GB internet kazanabilirsiniz. Bu interneti kazanabilmek için kişilerin Vodafone seviyorum interneti testi sonunda çıkan bölüme numaralarını girmeleri ve daha sonra gelen mesajdaki kodu girerek işlemini tamamlamaları yeterlidir.

Tüm bu kampanyalar ve uygulama abonelikleri kapsamında Vodafone müşterilerine bedava internet tanımlamakta ve böylece kişilerin aylık ek olarak ek paket almadan internet kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ