Bedava İnternet

Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler Güncel 2022

  • 11 Ağustos 2021
  • 1.878 kez görüntülendi.
Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler Güncel 2022

Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler Güncel 2022 Bu yazımızda Vodafone faturalı müşterilerine özel kampanyalardan bahsedeceğiz. Yazımızda Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler Güncel 2022 özel sunulanları bulabilirsiniz. Tarife fiyatları, faturalı hat şartları, Vodafone Freezone faturalı tarifeler güncel olanlar gibi birçok içerik bu yazımızda. Detaylı bilgi için paket adlarının altındaki yazıları dikkatli okuyun.

Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler Güncel 2021

Vodafone tarafından sunulan tüm faturalı tarifeleri burada bulabilirsiniz. Vodafone faturalı tarifeler 2 farklı başlık altında listelenecektir. Bu başlıklar; Vodafone Faturalı Tarifeler Red, Vodafone Uyumlu Tarifeler şeklinde olacak. İsteğinize uygun paketleri her bir başlık içerisinde görmek mümkün. Tek yapmanız gereken paketler hakkındaki detayları okumak.

Vodafone Faturalı Tarifeler Red

Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler Güncel 2021

Bu başlık altında çeşitli Vodafone Red Tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Vodafone Red ve Vodafone Genç Red olmak üzere iki farklı tarife bulunmaktadır. Vodafone Genç Red tarifelerinden 25 yaş ve altı kişiler faydalanabilmektedir.

Vodafone Red 20GB + 5GB Paketi

Paket içerisinde 20 GB internet verilirken 5 GB internet de 12 ay boyunca hediye verilmektedir. Hediye internet ile beraber toplam 25 GB internet sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak Whatsapp ve Facebook Messenger üzerinde yapılan internet harcamaları da pakette düşmez. Paket içerisinde ayrıca her yöne 1000 dakika konuşma ve 250 SMS verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Red 20 GB paket fiyatları ilk 3 ay 55 TL, sonraki 9 ay 64 TL şeklindedir. Tarife hakkındaki ek bilgiler: Vodafone Red 20 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 94 TL’dir.

Vodafone Red 25GB + 5GB Paketi

Paket dahilinde 25 GB internet verilirken 5 GB internet de 12 ay boyunca hediye verilmektedir. Hediye internet ile beraber toplam 30 GB internet sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak Instagram, Facebook, Twitter Whatsapp ve Facebook Messenger üzerinde yapılan data harcamaları da pakette düşmez, sınırsızdır. Paket içerisinde ayrıca her yöne 1500 dakika ve 250 kısa mesaj hakkı verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Red 25 GB paket fiyatları ilk 3 ay 74 TL, sonraki 9 ay 89 TL şeklindedir. Tarife hakkındaki ek bilgiler: Vodafone Red 25 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 119 TL’dir.

Vodafone Red 30GB + 5GB Paketi

Paket ile 30 GB internet verilirken 5 GB bedava internet de 12 ay boyunca verilmektedir. Bedava internet ile beraber toplam 35 GB internete sahip olursunuz. Buna ek olarak Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp, Facebook Messenger, Spotify, Karnaval ve PowerAPP üzerinde yapılan internet tüketimi de pakette düşmez. Paket içerisinde ayrıca her yöne 2000 dakika ve 250 kısa mesaj hakkı verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Red 30 GB paket fiyatları ilk 3 ay 94 TL, sonraki 9 ay 109 TL şeklindedir. Tarife hakkındaki ek bilgiler: Vodafone Red 30 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 139 TL’dir.

Vodafone Red 40GB + 5GB Paketi

Paket ile beraber 40 GB internet verilirken 5 GB hediye internet de 12 ay boyunca verilmektedir. Hediye internet ile beraber toplam 45 GB internet sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak Youtubet, Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp, Facebook Messenger, Spotify, Karnaval ve PowerAPP üzerinde yapılan data harcamaları sınırsızdır. Paket içerisinde ayrıca her yöne 3000 dakika ve 250 kısa mesaj hakkı verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Red 40 GB paket fiyatları ilk 3 ay 119 TL, sonraki 9 ay 139 TL şeklindedir. Tarife hakkındaki ek bilgiler: Vodafone Red 40 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 169 TL’dir.

Vodafone Genç Red 20GB + 5GB Paketi

Paket ile  20 GB internet verilirken 5 GB internet de 12 ay boyunca hediye verilmektedir. Hediye internet ile beraber toplam 25 GB internet sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak Whatsapp, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, Teamfight Tactics ve Facebook Messenger üzerinde yapılan internet harcamaları da pakette düşmez. Paket içerisinde ayrıca her yöne 1000 dakika konuşma ve 250 SMS verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Genç Red 20 GB paket fiyatları ilk 3 ay 45 TL, sonraki 9 ay 64 TL şeklindedir. Tarife hakkındaki ek bilgiler: Vodafone Genç Red 20 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 94 TL’dir.

Vodafone Genç Red 25GB + 5GB Paketi

Paket dahilinde 25 GB internet verilirken 5 GB internet de 12 ay boyunca hediye verilmektedir. Hediye internet ile beraber toplam 30 GB internet sahibi olabilirsiniz. Buna ek olarak Instagram, Facebook, Twitter Whatsapp ve Facebook Messenger üzerinde yapılan data harcamaları da pakette düşmez, sınırsızdır. Paket içerisinde ayrıca her yöne 1500 dakika ve 250 kısa mesaj hakkı verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Genç Red 25 GB paket fiyatları ilk 3 ay 62 TL, sonraki 9 ay 89 TL şeklindedir. Tarife hakkındaki ek bilgiler: Vodafone Genç Red 25 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 119 TL’dir.

Vodafone Genç Red 30GB + 5GB Paketi

Paket içerisinde 30 GB internet verilirken 5 GB hediye cepten internet 12 ay boyunca verilmektedir. Hediye cepten internet ile beraber toplamda 35 GB internet sahibi olabilirsiniz. Bunun ile beraber Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, Teamfight Tactics, Facebook Messenger, Karnaval ve PowerAPP üzerinde yapılan internet harcamaları da pakette düşmez. Paket içerisinde ayrıca her yöne 2000 dakika konuşma ve 250 SMS verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Genç Red 30 GB paket fiyatları ilk 3 ay 72 TL, sonraki 9 ay 109 TL şeklindedir. Tarife hakkındaki ek bilgiler: Vodafone Genç Red 30 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 139 TL’dir.

Vodafone Genç Red 40GB + 5GB Paketi

Paket ile beraber 40 GB internet verilirken 5 GB internet de 12 ay boyunca hediye verilmektedir. Hediye internet ile beraber toplamda 45 GB internet sahibi olabilirsiniz. İnternet paketine ek olarak  Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp, Spotify, Twitch, PubG Mobile, Discord, Zula Mobile, Teamfight Tactics, Facebook Messenger, Karnaval ve PowerAPP üzerinde yapılan internet harcamaları da pakette düşmez. Paket içerisinde ayrıca her yöne 3000 dakika konuşma ve 250 SMS verilmektedir. Ayrıca ilk ay 20 GB internet de hediye.

Vodafone Genç Red 40 GB paket fiyatları ilk 3 ay 102 TL, sonraki 9 ay 139 TL şeklindedir. Vodafone Genç Red 40 GB paketinin taahhütsüz fiyatı aylık 169 TL’dir.

 

Vodafone Red Tarifelere özel olarak sunulan, yukarıdaki her bir tarife için geçerli olan faydalar da şu şekildedir:

  • Vodafone ve sabit hatlar ile konuşma hakkı sınırsızdır.
  • Vodafone TV Red paketinde geçerli olmak üzere 1 yıl boyunca aylık 2 GB internet hediye edilir.
  • Şartlarda belirtilen 23 ülkeye yapacağınız aramalar 120 dakika ile sınırlı olmak üzere ücretsizdir.
  • Pakete özel olarak sınırsız Tiktok paketinden de 15 TL’ye yararlanabilirsiniz.

Vodafone Süper Uyumlu Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler Ve Paketler Güncel 2021

Vodafone Faturalı tarifeler arasında en ilginç olanları şüphesi olarak Süper Uyumlu tarifelerdir. Süper Uyumlu+ ve Genç Uyumlu+ olmak üzere iki paket bulunurken bu paketlerin içerikleri de oldukça ilginçtir.

Vodafone Süper Uyumlu+ve Genç Süper Uyumlu+

Vodafone Süper Uyumlu paketler ile beraber istediğiniz tarifeyi oluşturabilirsiniz. Birçok kombinasyona izin verilen bu pakette dakika, internet ve SMS için miktarları siz seçersiniz. Seçtiğiniz miktarlara göre bir fiyat belirir. Vodafone Süper Uyumlu ile seçebileceğiniz hizmetler:

  • Vodaofne İnternet Paketi: 5GB | 6GB | 7GB | 8GB
  • Vodafone Konuşma Paketi: 100 DK | 750 DK | 1500 DK
  • Vodafone SMS Paketi: 10 SMS | 500 SMS

Yukarıdakiler ile oluşturabileceğiniz paketlerin en ucuzu 5 GB internet, 100 DK ve 10 SMS paketi ilk 3 ay 26 TL, sonraki 9 ay 30 TL ile satışa sunulur. En pahalı pakette ise 8 GB internet 1500 DK ve 500 SMS ilk 3 ay 41 TL, sonraki 9 ay 48 TL ile satışa sunulur. Vodafone Genç Süper Uyumlu Paketi ile beraber biirçok uygulamada sınırsız data kullanım hakkı ek olarak sunulur.

Vodafone Faturalı Tarifeler 2022

Yukarıda bahsini ettiğimiz tarifeler size de makul geldiyse Vodafone faturalıya geçiş için Online üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yukarıda ifade ettiğimiz tüm fiyatlar Online Özel İndirimi çerçevesinde sunulmaktadır. Paketleri online dışında Vodafone merkezlerine giderek de yapabilirsiniz. Birkaç form doldurarak Vodafone faturalıya geçiş oldukça mümkün.

Vodafone faturalı tarifeler numara taşıma ile beraber daha uygun fiyatlara hat sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Vodafone faturalı tarifeler Red kampanyalarının hat taşımaya özel olan kampanyalarına da Vodafone resmi sitesi üzerinden göz gezdirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ