Bedava İnternet

Vodafone faturalı ve faturasız ek konuşma ve internet paketleri güncel

 • 04 Kasım 2022
 • 131 kez görüntülendi.
Vodafone faturalı ve faturasız ek konuşma ve internet paketleri güncel

Vodafon’un faturalı ve faturasız ek konuşma ve internet paketleri hakkında Sizlere bugün Vodafon’un muhteşem fırsatlarından ve Vodafone faturalı ve faturasız ek konuşma ve internet paketleri hakkında bilgi verip en güncel ve en yeni kampanyalarında bahsedeceğiz. Herkesin bildiği gibi gençler arasında ek paket ihtiyaç duyulan çok anlar oluyor Vodafon’un da bizlere sunduğu nitelikli ayrıcalıklarından biri olan Vodafone  faturalı ve faturasız ek konuşma paketleri ihtiyaçlarımıza anında yetişiyor.

vodafone ek internet paketleri

VODAFONE FATURALI VE FATURASIZ EK KONUŞMA VE İNTERNET PAKETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

vodafone faturasız hat kullanıyorsanız tl bakiyeniz yeterli olamasa bile ek paket satın alabiliyorsuz  Ancak, paket tutarı TL bakiyenizden düşemeyeceği için hattınıza onay SMS’i gönderilmez. Bir sonraki TL yüklemenizde satın almış olduğunuz paket tutarı TL bakiyenizden düşer. Ek paket haklarınızın yüklendiğine dair bilgilendirme SMS’inden sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Faturalı/faturasız; Kullanmakta olduğunuz tarifenin esaslarına uygun olan ek paketleri seçmeniz gerekir. Ek Paketler tarife bağımsız olarak hattınıza tanımlanabilir ancak kullanılamaz. Bu nedenle tarifenizin esaslarına bakarak tarifenize uygun olan ek paketleri satın almanız gerekir. Hattınıza tanımlı bir ek internet paketi varken yeni bir ek internet paketi satın alabilirsiniz. Ancak, mevcut ek paketinizin son kullanma tarihi geçmeden, satın aldığınız yeni internet paketini kullanmaya başlayamazsınız. – Hattımda bulunan ek paketleri nereden görebilirim? KOLAYBAKIYE yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek tarife, paket ve Telsiz Kullanım Ücreti bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Online Self Servis’e numaranız ve şifrenizle giriş yaparak Tarife ve Paketlerim sekmesinden ek paketlerinizin bilgisine ulaşabilirsiniz. Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan da “Kalan Kullanımlarım” menüsünden konuşma, internet ve mesajlaşma ek paketlerinizin bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz.

Faturasız hat kullanıyorsanız, TL bakiyeniz yetersiz olsa dahi ek paket satın alma işlemi yapabilirsiniz. Ancak, paket tutarı TL bakiyenizden düşemeyeceği için  vodafone hattınıza onay SMS’i gönderilmez. Bir sonraki TL yüklemenizde satın almış olduğunuz paket tutarı TL bakiyenizden düşer. Ek paket haklarınızın yüklendiğine dair bilgilendirme SMS’inden sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

Faturalı/faturasız;

Kullanmakta olduğunuz  vodafone tarifenin esaslarına uygun olan ek paketleri seçmeniz gerekir. Ek Paketler tarife bağımsız olarak hattınıza tanımlanabilir ancak kullanılamaz. Bu nedenle tarifenizin esaslarına bakarak tarifenize uygun olan ek paketleri satın almanız gerekir.

Hattınıza tanımlı bir ek internet paketi varken yeni bir ek internet paketi satın alabilirsiniz. Ancak, mevcut ek paketinizin son kullanma tarihi geçmeden, satın aldığınız yeni internet paketini kullanmaya başlayamazsınız.

HATTIMDA BULUNAN VODOFONE EK PAKETİNİ NEREDEN GÖREBİLİRİM?

KOLAYBAKIYE yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek tarife, paket ve Telsiz Kullanım Ücreti bilgisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Online Self Servis’e numaranız ve şifrenizle giriş yaparak Tarife ve Paketlerim sekmesinden ek paketlerinizin bilgisine ulaşabilirsiniz. Vodafone Yanımda Uygulamasından da “Kalan Kullanımlarım” menüsünden konuşma, internet ve mesajlaşma ek paketlerinizin bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz.

AYLIK FATURA ÜCRETİM FATURAMA NE ZAMAN YANSITILIR?

Satın aldığınız paketin ücreti fatura kesim tarihinizdeki faturanıza yansır. Örneğin; ayın 10’unda aldığınız bir paketin ücreti, mevcut dönemin faturası üzerinden mahsup edilmektedir.

İKİ ADET AYLIK PAKET SATIN ALABİLİRMİYİM?

Faturalı ve Faturasız Hatlarda,

Konuşma: 2 adet konuşma paketi aynı anda satın alınamamaktadır.

SMS: 2 adet SMS paketi aynı anda satın alınamamaktadır.

İnternet: 2 adet aylık internet paketi aynı anda satın alınamamaktadır. Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonra, aynı paketi satın alabilirsiniz.

GÜNLÜK PAKET NEDİR VE NASIL KULLANILIR?

Satın alımdan sonraki 24 saat ya da gün sonuna kadar geçerli olan arama ya da internet paketleridir. Satın almak istediğiniz paketin esaslarını/kullanım koşullarını kontrol ederek, paketinizin geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.
TARİFEME EK KONUŞMA VE İNTERNET PAKETKERİNİ NASIL SATIN ALABİLİRİM?
Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz. Yurt dışıyla konuşma ve yurt dışını arama paketlerini de yine aynı kanallardan satın alabilirsiniz.

DÖNEM ORTASINDA ALINAN EK PAKETLERİ NASIL ALABİLİRİM?

vodafone  ek Paket ücreti, faturanıza fatura kesim tarihinize göre eşit bölünmüş şekilde ya da tam ücret olarak yansıyacaktır. Örnegin, paketi 20 gün kullanacaksanız, 20 günlük ücret yansımaktadır. Satın aldığınız paketin esaslarını/kullanım koşullarını kontrol ederek, paketinizin ücretlendirme bilgisini öğrenebilirsiniz.

PAKET DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPABİLİRİM?

Vodafone  ek Faturalı ve faturasız hatlarda, satın alınan paket, başka bir paket ile değiştirilemez. Ancak, satın aldığınız paketi Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilir ya da kısa süreli (saatlik /günlük / haftalık) ek paket satın alabilirsiniz.

SATIN ALDIĞIM İNTERNET PAKETİ NASIL İPTAL ETTİREBİLİRİM?

Tekrar eden paketlerinizin iptalini, Yanımda İnternet Tarife ve Kullanımları sayfası üzerinden, ek paket detay bölümünde yer alan “İptal Et” tuşuna basarak geçekleştirebilirsiniz.

SATIN ALDIĞIM PAKETİ NASIL YENİLEYEBİLİRİM?

Faturalı hatlarda, yeni fatura dönemine giriş yapıldığında tüm tarife ve varsa paket hakları yenilenmekte ve bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir. Faturasız hatlarda, satın alınan ya da kullanılan tarife ve paketlerin sabit ücretini karşılayan bakiyenin var olması halinde her 30 günde bir yenilenmekte ve bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir.

VODAFONE AYLIK EK 15 GB EK PAKETİ SORULARI?
Tüm Faturalı Bireysel Vodafone’lular yararlanabilir. Bireysel esnaf ve yeni aboneler de ek paketten yararlanabilir.

Ek paketi hangi kanallardan alabilirim? Aylık 15GB ek paketi; Vodafone.com.tr, Vodafone Yanımda ve çağrı merkezi kanallarından alınabilir.

*IVR 542 ve 7000’den de daha sonrasında satışı yapılacaktır.

Aylık 15GB ek paketi iptal edilebilir mi?

Hayır.

Aylık 15GB ek paketindeki haklar başka bir aboneye transfer edilebilir mi?

Hayır.

Aylık 15GB ek paketinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devreder mi?

Hayır.

Aylık 15GB ek paketi üst üste alınabilir mi?

Hayır.

Aylık 15GB ek paketinin içeriği biterse de üstümde kalır mı, bittiği takdirde tekrar alabilir miyim?

İçeriğin bitmesi durumunda bile bir ay boyunca üzerinizde kalır ve yine de tekrar alınamaz.

AYLIK 15GB EK PAKETİNDEN YARARLANMAM İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?

Tüm Faturalı Bireysel Vodafone’lular yararlanabilir. Bireysel esnaf ve yeni aboneler de ek paketten yararlanabilir.

HAFTALIK hediyeli 10GB  İNTERNET PAKETİ 39;78 TL
Yurt içinde 30 gün geçerli 10GB internet, tekrar etmez.
2 fatura dönemi hediye Teknoloji Asistanım, sonrasında aylık 15,90 TL, tekrar eder
Sadece iş yeri sahiplerine özel.

HEDİYELİK 20GB İNTERNET PAKETİ ÜCRETSİZ
30 gün boyunca yurt içinde geçerlidir.
tekrar etmez.

BOL BOL 50GB İNTERNET PAKETİ 139 TL
bir ay boyunca 139 tl ile doya doya internetten faydalabilirsiz.

HEMEN İNTERNET 2GB PAKETİ 29 TL
Bu ay internet az gelen vodafonelilere
2GB ek paketi 29 TL’ye yardıma geldi.

AYLIK 3GB İNTERNET PAKETİ 29;58 TL
Yurt içinde 30 gün boyunca geçerli 3GB internet
Paketiniz tekrar etmez
Yurt dışında Her Şey Dahil Pasaport ve Her Şey Dahil Pasaport Dünya paketleri ile geçerli ülkelerde kullanılabilir.

FIRSAT 20GB İNTERNET PAKETİ 55 TL

Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretlendirilir; paketi vodafone yanımda uygulamasından Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz.

Aylık 20GB ayda 55 TL’ye 12 ay senin

YENİ FIRSAT 15 GB İNTERNET PAKETİ 45 TL

12 ay tekrar eder


VADOFONE SIMLE TARİFELERİ NELERDİR?

vodafone simple XSmall
Online özel vodafone sıpmle paketleri  tahattut ve aşımsız olarak avantajları şu şekildedir;

aylık 74 tl

internet

5gb

her tone 100 SMS+1000DK

taahhüd yok aşım yok

vodafone simple  Small

aylık 84 tl

internet

10gb

heryöne

100 sms+1000DK

Taahhüd ve aşim yok

vodafone simple medium

aylık 94 tl

100sms+1000DK

taahhüd ve aşım yok
VODAFONE KONUŞMA PAKETLERİ İSE ŞÖYLE;

Dünya küçük 7;65 tl

Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretlendirilir; paketi Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz.

Tarife değiştirmeden tüm dünyayı avantajlı fiyatlarla arama paketi

Kullanım yapılabilecek ülkeler listesi için Kullanım Koşullarından detayları inceleyebilirsiniz
TÜM DÜNYA 30 DK 25;50 TL

30 gün geçerli, 30 dakika konuşma

Türkiye’den yurt dışını arama paketidir
Tekrar eder.
TÜM DÜNYA 1 SAAT 37;70 TL
 30 gün geçerli, 60 dakika konuşma
Türkiye den yurt dışını arama paketidir
tekrar eder.

 • Tüm Dünyayı arayabileceğiniz yurt dışını arama paketleri ile sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz
 • Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretlendirilir; paketi Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz
 • Ücret, kredi kartınızdan tahsil edildikten sonra paketiniz hattınıza tanımlanır
 • Paket kapsamında olmayan ülkeler: Cook Adaları, Lihtenştayn, Diego Garcia, Nauru, Doğu Timur, Niue, Falkland Adaları, Palau, Gine, Bissau, Papau Yeni Gine, Greenland, Saint Helena, Guantanamo, Sao Tome ve Principe, Kirbati, Solomon Adaları, Kuzey Kore, Somali, Küba, Tokelau, Ascension, Maldivler, Norfolk Tuvalu, Vanuatu, Zimbabve, Samoa, Kongo Cumhuriyeti, Gambia, Yurt Dışı Özel Servis Numaraları, Uydu Aramaları
 • Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretlendirilir; paketi Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz
 • Tüm Dünyayı arayabileceğiniz yurt dışını arama paketleri ile sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz
 • Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretlendirilir; paketi Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz
 • Ücret, kredi kartınızdan tahsil edildikten sonra paketiniz hattınıza tanımlanır
 • Paket kapsamında olmayan ülkeler: Cook Adaları, Lihtenştayn, Diego Garcia, Nauru, Doğu Timur, Niue, Falkland Adaları, Palau, Gine, Bissau, Papau Yeni Gine, Greenland, Saint Helena, Guantanamo, Sao Tome ve Principe, Kirbati, Solomon Adaları, Kuzey Kore, Somali, Küba, Tokelau, Ascension, Maldivler, Norfolk Tuvalu, Vanuatu, Zimbabve, Samoa, Kongo Cumhuriyeti, Gambia, Yurt Dışı Özel Servis Numaraları, Uydu Aramaları.Diğer bir makalemiz olan Vodafone Bedava İnternet inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ