Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Vodafone Faturasız Bedava İnternet, başlıklı bu içeriğimizde Vodafone faturasız müşterilerini odak alıyoruz. Yazı içerisinde güncel Vodafone faturasız bedava internet kampanyaları ve detayları yer alacaktır.

Bildiğiniz gibi günümüzde cepten internet oldukça önemli bir ihtiyaç. Hemen hemen bütün işlemlerimizi telefondan gördüğümüz bir dönemde fazlaca internete ihtiyaç duyuyoruz.

Vodafone Faturasız hat sahipleri için paket bitişi sonrası ek paket almak veya yeni paket yapmak maddi bir külfet getirmekte. Bunu engellemek adına yapılabilecek tek şey ise bedava internet kampanyalarından yararlanmaktır.

Bu içeriğimizde faturasız bedava internet nasıl yapılır, Vodafone faturasız bedava internet kazanma yöntemleri nelerdir detayları ile yer almakta. Bunun ile beraber Vodafone faturasız bedava internet hilesi hakkında detaylar da yine yazımızda mevcut.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone müşterilerinin en az yarısı faturasız hat sahiplerinden oluşmaktadır. Hal böyle olunca, bu kitleye yönelik kampanyalar çıkartmaktalar. İçeriğimizde Vodafone faturasız hat için kullanabileceğiniz bedava internet paketlerini bulabilirsiniz. Paketler ile beraber paketlerin nasıl yapıldığı ve detayları da içerikte yer almaktadır.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kazanma

Bedava internet kazanma için farklı farklı yöntemlere değineceğiz. Şunu önceden belirtmek gerek; her Vodafone faturalı müşterisi bu kampanyalardan yararlanamaz. Bazı kampanyalarda kendine has şartlar bulunmaktadır. Bu sebeple kampanya yazısının içeriğini detaylı okumanızı öneririz.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone faturasız bedava internet yapmak için farklı farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Bu bölümde güncel olarak bedava internet kazanabileceğiniz tüm kampanyaları bulabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Seviyorum

Vodafone Bedava İnternet, En bilinen bedava internet kampanyalarından biridir. İnternet paketi kazanmak için yapmanız gereken tek şey Vodafone Seviyorum İnterneti anketini doldurmaktır.

Şu adımları takip edin:

  • İlk olarak Vodafone Seviyorum İnterneti sitesine gidin.
  • Gelen ekranda TESTE BAŞLA tuşuna basın.
  • Gelen soruları kendinize en uygun olanı seçerek cevaplayın. Doğru cevap mekanizması bulunmaz, istediğiniz cevabı verebilirsiniz.
  • Sorular bittikten sonra bedava internet kazanmak için sizden telefon numaranızı girmeniz istenecektir, giriniz.
  • 4 dakika daha testi çözdükten sonra Vodafone 3 GB bedava internet telefonunuza gönderilecektir.

Vodafone Süpermarket Bedava İnternet

Bir diğer kampanya da Vodafone Yanımda Süpermarket uygulamasından geliyor. Kampanya tek seferlik değildir. İlk seferde 10 GB bedava internet paketi vermektedir.

Vodafone süpermarket bedava internet için yapmanız gereken Süpermarket yanımdada alışveriş yapmaktır. İlk alışveriş ile beraber uygulama içerisinde kullanabileceğiniz 20 TL indirim ve haftalık 10 GB bedava internet hesabınıza tamamlanır. Buna ek olarak sonraki her alışverişinizde 2 GB haftalık bedava internet kazanırsınız.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet

Vodadone 30 GB Bedava İnternet, Evet, yanlış okumadınız tamı tamına 30 GB internet kazanabilirsiniz. Davet et Kazan kampanyası kapsamında hem davet edenler hem de davet alanlar 3 aylık 30 GB bedava internet paketi kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için arkadaşlarınız Vodafone hat, internet sahibi yapmanız gerekir. Davet linki üzerinden Vodafone Yanımda veya Vodafone internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda geçerlidir. Başvuracak kişinin faturalı hat veya internet kampanyalarına başvurması gerekir. Davet eden kişi faturasız hat sahibi olsa da hediyeden yararlanır.

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Bedava İnternet

En yeni Vodafone kampanyalarından olan Kaçmaz Kırmızı ile beraber bedava internet, paket, cihaz gibi birbirinden değişik ödüller kazanbilirsiniz. Kaçmaz Kırmızı fırsatlarından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G’ye gelen herkes bedava internet kazanbiliyor. Sırası ile kazanabileceğiniz Bedava İnternet paketleri:

  • Sim kartınızı 4.5G sim kart ile değiştirerek aylık 5 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.
  •  4.5G kullan kazan kampanyası ile beraber internet kullandıkça internet kazanırsınız. Size bildirilecek tarihlerde sırası ile 2 GB, 5 GB ya da 10 GB gibi paketler kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı, uygulamasından sık sık bahsettik. İster faturalı ister ise faturasız olun bu uygulamadan bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya Vodafone Bana Ne Var hediye çarkı olarak da bilinmektedir.

Kampanya kapsamında her hafta çarkı çevirerek 20 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun ile beraber hediye dakika, SMS ve paket teklifleri de kazanılmaktadır. Tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına giderek Bana Ne Var kısmını ziyaret etmek ve çarkı çevirmek.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Hilesi, Bedava internet kampanyalarının her biri sınırlı süre veya sınırlı hak dahilinde verilir. Bu durum da kullanıcıların farklı yöntemler aramasına yola açar. Vodafone Faturasız Bedava İnternet Hilesi yöntemi sıklıkla aranır. Üzülerek söylemek isteriz ki hiçbir Vodafone kampanyası için bedava internet hilesi bulunmamaktadır

 

Bu içeriğimizde en güncel Vodafone faturasız bedava internet kampanyalarını aktardık. Konu hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ