Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Tarifeler 2022

  • 23 Eylül 2021
  • 1.887 kez görüntülendi.
Vodafone Faturasız Tarifeler 2022

Vodafone Faturasız Tarifeler 2022 Ülkemizde faturalı hat sahibinden daha fazla faturasız hat sahibi bulunmaktadır. Bu içeriğimizde Vodafone faturasız tarifeler ve paketler konusunda bilgilendirme yapacağız. En ucuz faturasız paket hangisi, en çok interneti olan tarifeler neler bu içerikte görebilirsiniz.

Vodafone Faturasız paketler konusunda oldukça fazla sayıda kampanyayı bünyesinde barındırmaktadır. Firma, Telsim’den sonra geldiği için Telsim’de olan “en ucuz faturalı paketler” konusundaki alışkanlıkları da korumuştur. İnterneti bol, dakika ve SMS anlamında zengin paketleri makul fiyatlarda kullanıcılarına sunmaktadır.

Vodafone Freezone faturasız tarifeler ise başlı başına genişçe ele alınması gereken bir konudur. Bu başlık altında nice bol internetli, düşük ücretli kampanya bulunuyor. Bu durum da Vodafone kullanıcılarının yaş aralığını düşürüyor. Ülkemizde en fazla genç kullanıcı oranına sahip firma bu sebeptendir ki Vodafone.

Gelin şimdi en ucuz faturasız hat paketleri ile beraber en zengin içerikte olan paketleri inceleyelim.

 

Süper Kolay Vodafone Faturasız Tarifeler

Vodafone Faturasız Tarifeler

Süper Kolay Paket 10

Düzenli Vodafone müşterilerine özel olan Vodafone Süper Kolay 10 GB paketi ile beraber 28 gün boyunca kullanabileceğiniz 10 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS sahibi olursunuz. Bunlara dahil olarak aylık 3 GB ek internet paketi de bu tarifeye özel 1 TL’dir. Paketten tüm Vodafone müşterileri yararlanabilmektedir. Paketin aylık ücreti 49 TL’dir. Paket bittikten sonra yenilenmez tekrar SMS atmanız gerekir.

Süper Kolay Paket Yeni 15

Süper Kolay 15 GB paketini, diğer tarifelerden farklı bir yere koyan durum fiyatıdır. Süper Kolay 15 GB paketinde 15 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS sadece aylık 35 TL’dir. Paket, sadece yeni hat alan kişilere özel olup belirli bir süre boyunca kullanıma sunulmaktadır. Paket bittikten sonra tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Süper Kolay Paket 3

Bir başka Süper Kolay tarifesi de Süper kolay 3 GB. Çok fazla internet kullanmayan ama kenarda dursun diyenlere göre bir paket. Paket içerisinde 3 GB internet 750 dakika konuşma ve 250 SMS bulunuyor. Tüm Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği paket aylık olarak sadece 35 TL. Eğer internetiniz birer ise aylık 3 GB ek internet paketini de yalnızca 1 TL’ye yapabiliyorsunuz.

Süper Kolay Paket 1500

İnternete gerek yok, bol dakika bana yeterli diyorsanız sizleri Vodafone Süper Kolay 1500 ile tanıştıralım. Paket içerisinde her yöne 1500 dakikanın yanı sıra 250 SMS bulunmakta. Aylık olarak 29 TL olan paketten tüm Vodafone müşterileri yararlanabilir. BUnların yanı sıra eğer internete ihtiyaç duyarsanız aylık sadec 1 TL’ye 3 GB Vodafone ek internet satın alabiliyorsunuz.

Süper Kolay Paket 6

İnternet, konuşma ve SMS arasında bir denge istiyorsanız Süper Kolay 6 tarifesi tam size göre. Vodafone faturasız tarifeler arasında en fiyat performans odaklı paket olabilir. Paket içerisinde 6 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunuyor. Eğer internet yetkez ise aylık 1 TL’ye 3 GB ek internet paketi de yapabiliyorsunz. Kampanyadan tüm Vodafone müşterileri yararlanabilmekte.

3 Ay Super Kolay Paket 30GB

Şimdi karşınızda Vodafone faturasız hat taşıma yaparak Vodafone müşterisi olmak isteyenlere özel bir paketle karşınızdayız. Tam tamına 3 aylık olan 3 Ay Süper Kolay 30 GB paketi ile beraber rahat bir kullanım yapmanız sağlanıyor. 90 gün süresince hattınızda 30 GB interent 3000 dakika ve 1000 SMS kullanım hakkı bulunuyor. Kampanyadan sadece Vodafone faturasız hat taşıma yapan kişiler yararlanabilmekte.

Genç Kolay Vodafone Faturasız Paketler

Vodafone Faturasız Tarifeler

Genc Kolay Paket 15

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ