Bedava İnternet

Vodafone FreeZone Tarifeler ve Paketler

  • 04 Kasım 2021
  • 1.336 kez görüntülendi.
Vodafone FreeZone Tarifeler ve Paketler

Vodafone FreeZone Tarifeler ve Paketler Gençlere özel olan hizmetlerde en bilineni Vodafone Freezone’dur. Reklamlarda Vodafone Freezone Tarifeler ve Paketler sık sık yer almakta. Bunlar hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgiyi bu içerikten bulabilirsiniz.

Vodafone Freezone Faturasız tarifeler ve paketler genel olarak en uygun fiyatlara sahiptir. Sadece belirli bir yaş kitlesine sunulan bu kampanyalar uzun taahhütlere de sahip değildir. Bu sebeple Vodafone müşteri kitlesinin büyük çoğunluğunu 26 yaş altı müşteriler oluşturur.

En ucuz freezone tarifesi hangisi, Freezone tarife değişikli nasıl yapılır gibi soruların cevapları ve daha fazlası içeriğimizde.

Vodafone Freezone Nedir?

Vodafone FreeZone Tarifeler ve Paketler

Vodafone Freezone, 25 yaş ve altı müşteriler için oluşturulmuş bir gençlik servisidir. Servis içerisinde oyun, müzik, eğitim ve daha farklı kategorilerde özel içerikler bulunurken özel fiyatlar ile hizmetler de sunulmaktadır. Misal olarak günümüzün gençliğin bilgisayar oyunlarına olan ilgisi sebebi ile nerede ise tüm Vodafone Freezone tarifeler içerisinde oyunlarda geçerli internet bulunur.

FreeZone’lu Nasıl Olunur?

Vodafone Freezone müşterisi olmak için 26 yaş altında olmanız yeterli. Kullandığınız hat kendi üzerinize kayıtlı ise direkt olarak Freezone üyesi olarak başlarsınız. Eğer hat başka birinin üzerine fakat siz kullanıyorsanız Vodafone Hat Tanımlama işlemi yapmalısınız.

Vodafone FreeZone Avantajları

Vodafone Freezone avantajlarını bir liste ile aktarmak istiyoruz:

  • Normalden daha uygun paketler,
  • Vodafone Yanımda üzerinden daha fazla hediye internet,
  • Sadece 12 ay taahhüt zorunluluğu,
  • Yılın her döneminde anlaşmalı noktalardan indirim,
  • Yemeksepeti üzerindenki milyonlarca restoranda indirimli menü.

Vodafone Freezone Tarifeler Faturalı

Vodafone FreeZone Tarifeler ve Paketler

Bu bölümde faturalı olarak sunulan Vodafone Freezone paketleri yer alacaktır. Aşağıda 5 farklı Vodafone Freezone faturalı tarife bulunmaktadır.

Genç Red Sınırsız Sosyal 25+5GB

Paket içeriğinde 30 GB internet, 2000 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Paketin ana özelliği Instagram, Twitch, Spotify, Whatsapp, Zula Mobile, Discord, League of Legends: Wild Rift, PubG Mobile ve Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında sınırsız internet vermesidir. Bunun ile beraber Vodafone hat sahipleri ve sabit numaralar ile konuşma sınırsınızdır.

Vodafone TV üzerinde geçerli Red Paket ile beraber 2 GB internet 12 ay boyunca hediye verilmektedir. Genç Red Sınırsız Sosyal paketi sahipleri 23 ülke için geçerli 120 dakika konuşma hakkına sahiptir. Tüm bunlara ek olarak ilk ay için tam tamına 20 GB bedava internet de Vodafone Yanımda üzerinden verilir.

Paketin taahhütlü satın alımında ilk üç ay 72 TL, kalan 9 ay ise 99 TL ücret talep edilir. Eğer taahhüt yapmadan paketten yararlanmak istiyorsanız aylık 129 TL ödemelisiniz.

Genç Red Sınırsız İletişim 20+5GB

Paket içeriğinde 25 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Twitch, Discord, Whatsapp, Facebook Messenger, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Zula Mobile ve Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında kullanacağınız internet paketinizden gitmez. Vodafonelular ile konuşma sınırsınızdır.

Vodafone TV Red 2 GB paketi 1 yıl boyunca bedava verilmektedir. Buna ek olarak pakette 23 ülke için geçerli 120 dakika konuşma hakkı ve ilk ay için 20 GB bedava internet verilmektedir.

Paketin taahhütlü satın alımında ilk üç ay 50 TL, kalan 9 ay ise 69 TL ücret talep edilir. Eğer taahhüt yapmadan paketten yararlanmak istiyorsanız aylık 99 TL ödemelisiniz.

Genç Red Sınırsız Müzik 25+5GB

Paket içeriğinde 1500 dakika, 250 SMS ve 30 GB internet bulunmaktadır. Bunlara ek olarak Spotify, Whatsapp,  Twitch, Discord, PubG Mobile, Teamfight Tactics Mobile, League of Legends: Wild Rift, Zula Mobile uygulamalarında internet kullanımı kotadan yemez.

Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız, 23 ülke ile 120 dakika konuşma hakkı da paket içerisinde yer alır. Vodafone TV Red 2 GB paketi 1 yıl boyunca her ay ücretsiz olarak hattınıza tanımlanır. Bunlara ek olarak da ilk ay Vodafone Yanımda üzerinde 20 GB bedava internet alabilirsiniz.

Paketin taahhütlü satın alımında ilk üç ay 58 TL, kalan 9 ay ise 85 TL ücret talep edilir. Eğer taahhüt yapmadan paketten yararlanmak istiyorsanız aylık 115 TL ödemelisiniz.

Genç Red Sınırsız Video 30+5GB

Paket içerisinde 35 GB cepten internet, her yöne 3000 dakika ve 250 SMS bulunur. Bunlara ek  Youtube, Spotify, Whatsapp, Discord, Twitch, PubG Mobile,  League of Legends: Wild Rift, Zula Mobile, Teamfight Tactics Mobile uygulamalarında sınırsız internet verilir.

Diğer paketlerde de olduğunu gibi Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız konuşmanın yanı sıra 23 ülke için geçerli aylık 120 dakika konuşma verilmektedir. Vodafone TV Red 2 GB paketi yıl boyu bedava verilirken ilk ay için 20 GB Vodafone bedava internet paketi de hediyedir.

Paketin taahhütlü satın alımında ilk üç ay 92 TL, kalan 9 ay ise 129 TL ücret talep edilirken taahhütsüz fiyat da 129 TL’dir.

Genç Yeni Uyumlu 13GB

Red tarifeleri dışında olan ve uygun fiyatlı olan Genç Yeni Uyumlu 13 GB paketinde; 1000 dakika, 250 SMS, sınırsız Whatsapp interneti, 13 GB internet ve Twitch, Discord, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Zula Mobile, Teamfight Tactics Mobile için geçerli 2 GB internet bulunur.

Bunlara ek olarak Vodafone TV Eğlence paketi ve Vodafone TV için aylık 2 GB internet de hediye edilmektedir.

Paketin taahhütlü satın alımında ilk üç ay 38 TL, kalan 9 ay ise 54 TL ücret talep edilir. Eğer taahhüt yapmadan paketten yararlanmak istiyorsanız aylık 74 TL ödemelisiniz.

Vodafone Freezone Tarifeler Faturasız

Vodafone Freezone Tarifeler Faturasız müşterilerine özel 3 farklı tiptedir.

Super Kolay Paket 6

Paket içerisinde 750 dakika her yöne konuşma, 250 SMS, 6 GB internet, sınırsız Whatsapp ve Twitch, Discord, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Zula Mobile, Teamfight Tactics Mobile için geçerli 2 GB internet bulunur. Paketin aylık ücreti 47 TL’dir. 28 günde bir paket yenilenirken, bitmesi halinde 28 gğnden önce tekrar satın alabilirsiniz.

Super Kolay Paket 10

Paket içerisinde 750 dakika her yöne konuşma, 250 SMS, 10 GB internet, sınırsız Whatsapp ve Twitch, Discord, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Zula Mobile, Teamfight Tactics Mobile için geçerli 2 GB internet bulunur. Aylık ücret 57 TL’dir. 28 günde bir paket yenilenir.

Super Kolay Paket 15

Paket içerisinde 750 dakika her yöne konuşma, 250 SMS, 15 GB internet, sınırsız Whatsapp ve sınırsız Twitch, Discord, PubG Mobile, League of Legends: Wild Rift, Zula Mobile, Teamfight Tactics Mobile uygulamarında geçerli internet bulunur. Aylık 67 TL’dir ve bitmesi halinde 28 günden önce tekrar satın alınabilir.

Vodafone FreeZone Tarife Değişikliği

Vodafone FreeZone Tarifeler ve Paketler

Eğer Vodafone Freezone faturasız tarifeler arasında değişiklik yapacaksanız hızlıca Vodafone Yanımda üzerinden yapabilirsiniz. Mevcut paketinizin bitimi ile beraber diğer paketten devam edebilirsiniz.

Faturalı tarifeler arasında değişiklik yapmak için ise bazı kurallara dikkat etmelisiniz. Bildiğiniz gibi taahhütlü tarifelerde daha düşük fiyatlı tarifeye geçiş yapılmamaktadır. Geçeceğiniz tarife fiyatı mevcut tarifenizden yüksek ise geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Tarife Değiştir İşlemi Yapma

Vodafone Freezone tarife değiştir için Vodafone Yanımda uygulamasına gitmelisiniz. Uygulamada bulunan Geçebileceğim Tarifeler sayfasındaki tarifelerden birini seçerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ