Bedava İnternet

Vodafone GANİ Paketleri 30 GB Cepten İnternet

  • 30 Temmuz 2021
  • 1.306 kez görüntülendi.
Vodafone GANİ Paketleri 30 GB Cepten İnternet
Vodafone GANİ Paketleri 30 GB Cepten İnternet Şu ana kadar birçok tarifeden, paketten, kampanyadan bahsettik. Bu yazıda bahsedeceğimiz Vodafone GANİ Paketleri ise diğerlerine nerede ise hiç benzemeyen bir paket. Paketlerin içerisinde sadece 100 SMS ve tipine göre dakika var ama internet de kullanabiliyorsunuz. “GB olmadan internet kullanılmaz” düşüncesi aklınızda belirmiş olabilir. Yazının ilerleyen kısımlarında daha fazla detaya inecek olsak da kısaca şunu diyelim Vodafone gani paketleri içerisindeki dakikalar bildiğimiz dakikalardan değil.

Vodafone GANİ Paketleri

Vodafone GANİ Paketleri 30 GB Cepten İnternet

Vodafone Gani paketler hakkında konuşmaya başlarken ilk olarak Gani dakika hakkında konuşalım. Gani dakika, hem konuşma hem de internet süresi için verilen bir haktır. Şöyle düşünün 10 dakika telefonla konuşsanız da 10 dakika aktif olarak veri indirsenizde hattınızdan aynı kullanım bedeli düşecektir. Oldukça esnek olan Gani dakikalar ile beraber 30 GB’a eşit olacak şekilde kullanım yapabilirsiniz. Bu 30 GB cepten internet olanağı ise birazdan daha da detaylı bahsedeceğimiz Vodafone Gani XL paketi ile olmakta.

Vodafone GANİ Paketleri 30 GB Cepten İnternet

Gani DK ile beraber kullandığınız süre dahilinde internet paketi kullanımı hesaplanmakta. Tabi ki bu veri indirmenize bağlı. Örneğin internete bağlı bulunduğunuz süre 10 DK ama bunun sadece 1 dakikasında 100 KB’ı aşan veri indirildi. Bu durumda sadece 1 GANİ DK hattınızdan harcanmış olur. 100 KB altı kullanımların hiçbiri GANİ DK’dan düşmez.

Gani DK ile beraber 4.5G internet hızını daha keyifli, konforlu ve güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Hızlı internet erişimi sayesinde hızlıca veriler yükleneceği için 3G bir hatta göre daha tasarruflu kullanım yapılır. Örneğin saniyede 1 MB indiren 3G mobil veri, 4.5G ile 8 MB indirerek GANİ DK harcamasında sizi avantajlı konuma getirir.

Vodafone GANİ Paketleri 2022 Güncel

Vodafone GANİ Paketleri 30 GB Cepten İnternet

Vodafone GANİ M Paketi

Vodafone Gani Paketleri arasındaki en ucuz pakettir. Paket içerisinde her yöne 100 SMS ve 1000 GANİ DK bulunmaktadır. Bunlara ek olarak Whatsapp kullanımlarınız paketten yemez, sınırsınızdır. Whatsapp kullanımı içerisinde sadece sesli ve görüntülü arama hizmeti buna dahil değildir. Geri kalan tüm hizmetler (konum paylaşımı, görsel gönderimi, dosya iletimi) dahildir. Vodafone GANİ M paketi aylık ücreti 29 TL’dir.

Vodafone GANİ Paketi M Nasıl Yapılır?

Vodafone gani M paketi yapmak için GANI M yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone GANİ 1000 Paketi

Vodafone Gani Paketleri arasındaki en ucuz ikinci pakettir. Paket içerisinde her yöne 100 SMS ve 1000 GANİ DK bulunmaktadır. Bunlara ek olarak Whatsapp kullanımlarınız sınırsınızdır. Whatsapp kullanımı içerisinde sadece sesli ve görüntülü arama harici geri kalan tüm hizmetler (konum paylaşımı, görsel gönderimi, dosya iletimi) dahildir. Vodafone GANİ 1000 paketi aylık ücreti 30 TL’dir.

Vodafone GANİ 1000 Paketi  Nasıl Yapılır?

Vodafone gani 1000 paketi yapmak için GANI1000 yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone GANİ L Paketi

Vodafone Gani Paketleri arasındaki en fiyat/performans odaklı pakettir. Paket içerisinde 100 SMS ve 1500 GANİ DK bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Whatsapp kullanımlarınız da sınırsınızdır. Whatsapp kullanımı içerisinde sesli ve görüntülü arama dışında geri kalan tüm hizmetler dahildir. Vodafone GANİ L paketi aylık ücreti 34 TL’dir.

Vodafone GANİ L Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone gani L paketi yapmak için GANI L yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone GANİ XL Paketi

Vodafone Gani Paketleri arasındaki en pahalı pakettir. Pakette her yöne 100 SMS ve 3000 GANİ DK bulunmaktadır.Ek olarak Whatsapp kullanımları sınırsınızdır. Whatsapp kullanımı içerisinde nerede ise tüm hizmetler (sesli ve görüntülü arama harici) dahildir. Vodafone GANİ XL paketi aylık ücreti 40 TL’dir.

Vodafone GANİ XL Paketi  Nasıl Yapılır?

Vodafone gani XL paketi yapmak için GANI XL yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Gani Paketleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki videodan edinebilirsiniz:

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ