Bedava İnternet

Vodafone Gani Tarifeleri 30 GB İnternet

  • 08 Şubat 2021
  • 2.981 kez görüntülendi.
Vodafone Gani Tarifeleri 30 GB İnternet

Vodafone Gani Tarifeleri 30 GB İnternet; Vodafone firmasının sunduğu gani tarifeler ile kapsamlı bir paket sunmakta. Normal telefon tarifelerinin aksine daha farklı bir yapı sunmakta. Alışılagelmiş tarifelere nazaran daha zengin, daha esnek ve güven veren bir içeriğe sahip. Bu tarife hakkındaki tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sunulan tarifelerin içeriği çoğu zaman birbirine benzer. İşleyiş olarak da birbirini anımsatan bu tarifeler ile beraber benzer sınırlarda hareket edilebilmekte. Vodafone Gani tarifeleri ile beraber bu durumu tam tersine çevirebilirsiniz. İnternet konusunda oldukça farklı bir yapısı olan bu tarifeler ile beraber istediğiniz şekilde, güvenli şekilde interentin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone Gani Tarifeleri Nedir?

Vodafone Gani tarifeleri hakkında bir fikir edinmeniz için şunu düşünün; tek bir birim üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Gani DK olarak adlandırılan bu durum ile beraber 30 GB internete denk gelecek internet kullanımı yapabilirsiniz. Misal olarak 1500 Gani DK hattınıza tanımlı olsun. Bu dakikalardan 500 DK konuşma yaparken 1000 DK internet kullanımı yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin kullanımınıza bağlı. Bu esnekliği de kullanımı oldukça konforlu bir hale getiriyor.

Vodafone Gani Tarifeleri olan bir hat ile yapacağınız kullanımlar DK üzerinden değerlendirilirken arka plana yansımaz. Bunun en büyük örneğini telefonunuzdaki uygulamaların arkaplanda işlemesi olarak verebiliriz. Hava durumu, mesaj uygulamaları aktif olarak veri alışverişi yapsa da aktif olarak kullanılmadıkça çıkmaz. Bunun için üst sınır iss dakikada 100 Kilobyte data harcamasıdır.

Tarifenin en fazla dikkat çeken kısmı ise bütçenize en uygun olan tarifelerden biri olması. Veri harcamanızın sadece veri alışverişi yüksekken olması sayesinde paketinizde daha az harcama olur. Mesela siteden metin okurken 15 dakika da dursanız, 50 dakika da dursanız 1 Gani DK harcanır. Bunun bir diğer yönü ise 2 saatlik bir videoyu 7 DK’da indirmeniz yine 7 Gani DK olarak size yansır.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 

Vodafone Gani Paketleri

Vodafone Gani Tarifeleri şu an için 4 çeşitte bulunmakta. İşter paketler ve detayları:

Gani M: Gani 1000 tarifesi ile beraber en düşük segment olarak yer almakta. Paket içeriğinde 1000 GANİ DK ile beraber her yöne 100 SMS sunuluyor. WhatsApp kullanımlarınız pakete dahil değildir. Yani bu paket ile 1000 dakika konuşabilir veya 1000 dakika Vodafone internet kullanabilirsiniz.

Gani L: Gani L tarifesi diğer tarifelerin arasında orta segment olarak yer almakta. Tarifede 1500 GANİ DK ile beraber her yöne 100  kısa mesaj hakkı bulunuyor. Yapacağınız WhatsApp yazışmaları internet paketinizden eksilmemekte. Verilen 1500 GANİ DK ile 1500 dakika konuşma veya 1500 dakika interent kullanımı yapabilirsiniz.

Gani XL: Gani XL tarifesi en üst segment tarifedir. Tarife içerisinde 3000 GANİ DK ve 100 SMS veriliyor. WhatsApp kullanımı ise sınırsız. Verilen 3000 GANİ DK’yı 3000 dk her yöne konuşma veya 3000 dk interent olarak değerlendirebilirsiniz. Sadece

Gani 1000: İçerik olarak Gani M ile birebir olsa da bazı noktalarda ekstra özellikleri bulunuyor. İçerisinde bulundurdğu 1000 GANİ DK’nın bitmesi halinde sadece 12 TL’ye tarifenizi doldurabilmektesiniz. WhatsApp bu pakette de sınırsızken tarife teni eski fark etmeksizin tüm Vodafone’lulara sunulmakta.

Vodafone Gani Tarifesine Nasıl Geçilir?

Diğer tüm tarifelerde olduğu gibi Vodafone müşteri hizmetleri veya Vodafone satış noktaları üzerinden Gani tarifesine geçebilirsiniz. Numara taşıma veya yeni hat alımlarında bayilerden bu tarifeyi de seçebilirsiniz. Bunun dışındaki yöntemleri aşağıdaki başlıktan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Gani Tarifesi Nasıl Yapılır?

Vodafone hat bulunan cihazınızdan Gani tarifelerine abone olmak için şu yöntemleri izleyin:

  • Gani M için telefonunuzun mesaj uygulamasına girerek GANI M yazıp 7000 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
  • Gani L için telefonunuzun mesaj uygulamasına girerek GANI L yazıp 7000 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
  • Gani XL için telefonunuzun mesaj uygulamasına girerek GANI XL yazıp 7000 numarasına SMS gönderebilirsiniz.
  • Gani 1000 için telefonunuzun mesaj uygulamasına girerek GANI1000 yazıp 7000 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Müşteri hizmetleri veya Vodafone satış noktaları üzerinden de abone olabilirsiniz.

Vodafone Gani Tarifeleri Fiyatı?

Vodafone Gani Tarifeleri 30 GB İnternet

Yukarıdaki görselde görebileceğiniz gibi Gani M tarifesi aylık 26 TL, Gani L tarifesi aylık 30 TL ve Gani XL tarifesi aylık 37 TL olarak size yansımaktadır. Bunun dışında kalan Gani 1000 tarifesi de tıpkı Gani M gibi aylık 26 TL ücret istemektedir. Ayrıcalığı ise kullanım hakkınızın tükenmesi durumunda 12 TL’ye tarifeyi yenileyebilmenizdir.

Vodafone Gani Bakiye Sorgulama?

Vodafone Gani bakiye sorgulama için telefonunuzun SMS servisinden yararlanabilirsiniz. Tarifenin özel bir usulü olduğu için detaylı şekilde internet ve konuşma bilgileri tarafınıza iletilecektir. Öğrenmek için telefonunuzun mesaj uygulamasına girerek gani dakika yazıp 7000 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Gani DK ve diğer tarifelerin tümü hakkında bilgilendirme almak için OZET yazıp 7000’e göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Gani Tarifesi Nasıl İptal Edilir?

Her Vodafone Tarifesi gibi Vodafone Gani Tarifeleri de farklı yöntemler ile iptal edilebilir. Uygulayabileceğiniz yöntemler sorasıyla şunlardır:

  • Akıllı cihazlarınızdan Vodafone Yanımda uygulaması içerisinden Vodafone gani tarifesini iptal edebilirsiniz. Uygulamaya cihazlarınızın uygulama marketlerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Vodafone sitesi üzerinden online işlemler kısmına giderek Vodafone gani tarifesini iptal etme işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden de kolayca gani tarife iptalini yapabilirsiniz.
  • Vodafone bayileri üzerinden başvuru ile de kolayca tarifeleri iptal edebilmektesiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ