Bedava İnternet

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2022

  • 24 Ağustos 2021
  • 1.075 kez görüntülendi.
Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2022

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2022 Operatörler yeni müşteri çekmek için yeni hat alanlara veya numara taşıma yapanlara özel kampanyalar sunmakta. Bu yazımızda Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları açısından yaklaşacağız. Yazı içerisinde Güncel Vodafone numara taşıma kampanyaları, kampanya içerikleri ve kampanya fiyatlarını bulabilirsiniz. Buna ek olarak Vodafone yeni hat alma için ne yapmanız gerektiğini de anlatacağız.

Bildiğiniz gibi ülkemizde en avantajlı fiyatlar genel olarak yeni hat alacaklara veya numara taşıma işlemi yapacaklara sunulmaktadır. Bunu yapan operatörlerden biri de Vodafone. 2022 güncel Vodafone yeni hat kampanyaları ile beraber toplumun birçok kesime avantajlı fiyatlar ile yeni hizmetler sunmaktalar. Gençlere, faturalı müşterilere ve faturasız hat alacaklara özel olarak birçok Vodafone hat taşıma kampanyası bulunmakta.

Güncel Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Yazımızın bu bölümünde tarifelerden ziyade yeni gelen müşterilere özel olarak sunulan kampanyalara yer vereceğiz. Anlaşmalı markalardan bedava internete, avantajlı tarife ücretlerinden hediye çeklerine birçok Vodafone hat taşıma kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Günümüzde sunulan tarifelerde ana odak %90 oran ile internet paketleridir. İnternet kullanımının artması,  insanların yüksek internet paketi olan tarifeleri seçmesine sebep olmuştur. Bunu göz önüne alan Vodafone numara taşıma yapan müşterilerine özel olarak Vodafone bedava internet vermekte. Siz de Vodafone numara taşıma bedava internet kazanma konusundan faydanlanmak istiyorsanız yapmanız gereken Vodafone Red Tarifeleri ve Uyumlu Tarifeler arasından birini seçmek.

Vodafone numara taşıma sonrası Vodafone Red veya Vodafone Red Genç tarifelerinden birini seçmeniz halinde ilk ay 20 GB bedava internet kazanırsınız. Bunun yerine Uyumlu veya Uyum Genç tarifeleri arasından birini seçerseniz ilk ay Vodafone 10 GB bedava internet kazanırsınız.

Numaranı Taşı ilk 3 Ay %15 İndirim Kazan

Vodafone yeni hat alma veya numara taşıma işlemini online olarak yapmanız halinde %15 indirim kazanabilirsiniz. Yazının ilerleyen kısmında da değineceğimiz Online Numara Taşıma işlemi sayesinde ilk 3 ay boyunca tarifeleri indirimli olarak kullanabilirsiniz. Online üzerinden hat taşıyan veya hat alan herkes seçeceği tarifelerin ödemesini ilk 3 ay için %15 indirimli yapar. Kampanya dahilinde size özel faydalar da geçerli olduğu gibi farklı indirimler ile bu kampanya da birleştirilebilmekte.

Vodafone Yeni Hat Alana Ücretsiz Araç Yıkama

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Yanlış duymadınız. Hattınızı Vodafone’a taşımanız halinde ücretsiz araç yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik hizmetten hem yeni hat alanlar hem de numara taşıma yapanlar yararlanabilir.

Otovınn firması üzerinden yapılan kampanya ile beraber yeni hat alıp veya numara taşıma ile Vodafone Red tarifesine geçenler bedava araç yıkama ve nano gümüş dezenfeksiyon hizmetlerinden bedava yararlanıyor. Hizmet kapsama alanı olarak 81 ili de kapsadığı için herkes yararlanabilmekte.

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Evet yanlış okumadınız; Vodafone hat alan veya numara taşıyanlara özel 1 yıllık bedava Blu TV üyeliği vermekte.

Kampanya Vodafone Red 25, Vodafone Red 30 ve Vodafone Red 40 tarifeleri özelinde geçerli. Numara taşıma veya yeni hat alarak bu tarifelere geçi yapanlar 12 ay bedava Blu TV izleyebiliyor. Blu TV içerisinde film ve dizi içeriklerinin yanı sıra S Sport ile Premier League, Bundesliga, Formula 1 ve daha nice içerikleri izleyebilmekte.

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Vodafone’dan hat alan veya numara taşıyan kişiler, Cepteteb’e gelerek 3 ay boyunca kullanabilecekleri 75 TL fatura iade kampanyasındna yararlanabiliyor. Kampanyadan Online başvuru sonrası CEPTETEB müşerisi olanlar yaralanabiliyor.

Yapmanız gereken Online Başvuru üzerinden yeni hat aldıktan veya numara taşıdıktan sonra gelen davet kodu ile CEPTETEB’e başvurmak. CEPTETEB başvuru formuna yazacağınız koddan sonra Vodafone faturalarınıza otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde ilk 3 ay için %15 indirim kazanırsınız. İndirim bedeli en fazla 75 TL olabilmektedir.

Vodafone Red İspark Kampanyası

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Vodafone Red tarifelerinden birine yeni hat veya numara taşıma ile gelmeniz halinde bedava park hizmeti kazanabiliyorsunuz. Red kapsamında verilen bu hizmet aboneliğiniz devam ettikçe sürmektedir.

Red tariflerine gelenler İSPARK’a ait olan yol üstü otopark bölgelerinde günde 2 saat, bariyerli otoparklara da günde 3 saat ücretsiz park edebilirler. Süreler tek seferle sınırlıdır. Örneğin yol üstüne 2 saat de park etseniz, 15 dakika da park etseniz ücretsiz hakkınızı kullanmış olursunuz.

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Günümüzde arama ve mesaj atma için en fazla kullanılan platform hiç şüphesi WhatsApp. Uygulama üzerinden istediğiniz kadar konuşabileceğiniz, yazışabileceğiniz bu kampanya ile beraber sevdikleriniz ile bedava iletişim kurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında WhatsApp görüntülü, sesli konuşma ve yazışma üzerine yapacağınız data harcamaları internet paketinize yansımaz. Sınırsız olarak WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Tek yapanız gereken yeni hat veya numara taşıma ile Vodafone Freezone tarifelerinden birine gelmek.

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Numara taşıma veya Vodafone yeni hat alma ile Faturalı hat alan herkes bedava Vodafone TV kullanabiliyor. Vodafone TV içerisindeki İngiltere Premier Lig, Formula 1, en güncel dizi, belgesel gibi içeriklere erişebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken Vodafone Faturalı müşterisi olmak.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları 2021

Vodafone Numara taşıma işlemleri Vodafone Mağazaları, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone İnternet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Saydığımız üç yöntem arasından ilk ikisi standart olsa da üçüncü yöntem olan Online başvuru pek alışılmadık bir yöntemdir. Her ne kadar alışılmadık olsa da diğer yöntemlere göre daha kolay olduğunu söylemek gerek.

Vodafone internet üzerinden başvuru imkanı ile beraber birçok konuda yenilik yapmakta. Birçok kampanya özelinde normal başvurulara göre daha düşük fiyatlar sunuyor. Şu ana kadar yukarıda sıraladığımız birçok kampanya da sadece Online başvuruya özel.

Peki Vodafone hat taşıma online olarak nasıl yapılır? Şu adımları izleyin:

  • İlk olarak BURADAN Vodafone Tarife sayfasına gitmelisiniz.
  • Gelen ekranda yeni hat başvurusu yaparak veya numara taşıma ile sahip olabileceğiniz tarifeleri görebilirsiniz.
  • İstediğiniz tarifenin altında bulunan SEÇ butonuna tıklayarak bir sonraki adıma gidin.
  • Açılan sayfada iki farklı seçenek bulunmaktadır.
  • Eğer Hattımı Vodafone’a Taşı kısmından işlem yapacaksanız, taşıma istediğiniz numarayı seçecerek bir sonraki adıma geçin.
  • Eğer Vodafone yeni hat alacaksanız Yeni Hat Satın Al kısmına giderek istediğiniz son 7 haneyi yazın veya rastgele numara seç kısmına tıkladıktan sonra bir sonraki adıma geçin.
  • Her iki seçenekten sonra da belirli bilgileri doldurmanız gereken bir form karşınıza çıkacaktır. Bu formu doldurduktan sonra başvuru aşaması bitmiş olur.

İşlemler tamamlanıp sorun gözlenmediğinde hattınız direkt olarak istediğiniz yere iletilecektir. Vodafone hattınız adresinize gönderilmenin yanı sıra size en yakın Vodafone mağazasına da gönderilebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ