Bedava İnternet

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır? 2022

 • 12 Mart 2022
 • 1.421 kez görüntülendi.
Vodafone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır? 2022

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır? Siz de Vodafone abonesi iseniz ve sevdiklerinizin internetsiz kalmasını istemiyorsanız Vodafone Hediye İnternet Gönderme işleminden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

Vodafone Hediye İnternet Gönderme işlemi ile arkadaşlarınızla karşılıklı hediye internet alışverişi yapabiliyorsunuz. Sadece Vodafone abonelerinin yararlanabildiği Vodafone Hediye İnternet Gönderme işlemi oldukça beğenilmiştir.

Vodafone İnternet Paylaşımı yapmak için;

 • Telefonunuzda ayarlara girin.
 • Ayarlarda yer alan ‘’ Ağ ve İnternet’’ , ‘’Mobil Erişim ve İnternet Paylaşımı’’ bölümüne tıklayın.
 • Daha sonra Mobile Hotspot veya Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap etkinleştirmesini yapınız.
 • Bu etkinleştirmeden sonra Wİ-Fİ ağınız kapanır ve mobil veriniz kullanılır.
 • Bu şekilde sevdiklerinizle internetinizi paylaşabilirsiniz.

vodafone Hediye İnternet Gönderme

Vodafone Arkadaşına İnternet Gönderme 2022

Vodafone arkadaşına internet gönderme 2022 yılında da devam etmektedir. Vodafone operatörü olan arkadaşınıza cep lira gönderme işlemi ile paket edinmesine olanak sağlayabilirsiniz. Bu işlemi Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak gerçekleştirebileceğiniz gibi 7000’ı arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone arkadaşına internet gönderimi yapabilmek için Vodafone Red kullanıcı olmanız gerekmektedir. Vodafone Red kullanıcı olmayanlar internet gönderme işlemini gerçekleştiremezler. Eğer Red tarifesine üye iseniz yukarıda saymış olduğumuz yöntemleri uygulayarak arkadaşınıza Hediye İnternet Gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 Diğer Hatlardan Vodafone İnternet Gönderme

Yalnızca aynı operatörü kullanan arkadaşlarınıza değil farklı bir operatör kullanan arkadaşınıza da hediye internet göndermeyi isteyebilirsiniz. Fakat maalesef Vodafone ve Turkcell yalnızca kendi kullanıcılarının aralarında internet paylaşımı yapmasını destekliyor.

Vodafone Hediye İnternet Kazanma

Vodafone ile birçok yerden hediye internet kazanmak mümkün. Vodafone’dan hediye internet nasıl kazanılır;

 • Akbank müşterisi iseniz Vodafone kampanyası ile 2 GB internet kazanabilirsiniz. Fatura ödeme talimatı veren Akbank kullanıcıları Vodafone’dan 2 GB internet kazanmaktadır. Bunun için yapmanız gereken ise yalnızca Akbank mobile girerek kampanyaya katılım sağlamaktır.
 • Vodafone soruyu bil internet kazandan yararlanmak için; Hızla Kazan da olan soruları cevaplandırarak bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Hızla Kazan ile doğru cevap karşılığında internet kazanma ücreti aylık 36 TL’dir. Aylık ücret olarak 36 TL ödediğiniz takdirde bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.
 • Vodafone Freezone kullanıcıları yükledikçe internet kazanıyor. Sizlerde Freezone kullanıcısı iseniz pazartesi günleri hattınıza yapacağınız 30 TL ve üzerindeki her yükleme sonrasında 2 gün geçerli olacak olan 2 GB interneti kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Hilesi

Vodafone hediye internet hilesi ve Vodafone hediye internet kazanma olayları oldukça basittir. Hediye internet kazanmak için bazı kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar sırasıyla;

 • Vodafone yükle harca kazan
 • Vodafone yanımdaya arkadaş davet et
 • 5G aboneleri için geçerli olan hediye internet
 • e-Fatura ödeyerek internet kazanma
 • Vodafone yanımda kampanyası

Vodafone Sınırsız İnternet Hilesi 2022

Vodafone sınırsız internet hilesi için yapmanız gereken tek durum vardır.

 • VNP Hilesi: VNP hilesini yapmak için öncelikle telefonunuza VPN uygulamasını kurun, kurulum sırasında istenilen bilgileri doldurun. Ayarları yaptıktan sonra ağ bağlantısı için onay verin. Bu şekilde sınırsız internet hakkından yararlanabilirsiniz.

VPN hilesini yalnızca faturasız hat sahipleri yapabilir.

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone ücretsiz internet nasıl yapılır bu yazımızda öğrenmiş olduk. Sizler de güncel olarak hediye internet kampanyalarından haberdar olmak istiyorsanız sitemizi sürekli takip etmeyi unutmayınız. Kampanyalar yenilendikçe buradan sizlere duyurusunu yapacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ