Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcilari Bedava İnternet Oyunu 2022

Vodafone İnternet Avcilari Bedava İnternet Oyunu 2022 bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Günde 2 GB’tan 10 GB’a kadar hediye internet veren uygulamada beceriniz, kazandığınız bedava internet miktarını belirliyor.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar arasında dikkat çeken internet avcıları bedava internet oyunu ile kazanmaya başlamak için bilmeniz gereken tüm detayları yazımızda sizler için derledik. İşte bedava internet avlamanız için Vodafone tarafından kullanıma sunulan İnternet Avcıları 2022 detayları!

Vodafone İnternet Avcilari Bedava İnternet Oyunu 2022

Vodafone İnternet Kazanma Oyunu İnternet Avcıları Nedir?

Vodafone’da cep telefonuna indirilerek oynanan ve bedava internet kazanma şansı tanıyan bir oyundur. Uygulama marketler üzerinden indirilerek oynanan internet avcılarında kullanıcılar, belli başlı bölgelere giderek bu bölgelerde BIT toplamak suretiyle internet kazanabilirler. Toplanan BIT’ler ise bedava internete dönüştürülebildiği gibi hediye paketi için de kullanılabilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3GB Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Oynanır?

vodafone-bedava-internet-oyunu

 İnternet Avcıları Nasıl Oynanır, bu oyunu oynamak için ilk olarak cep telefonuna uygulamanın indirilmesi gereklidir. Vodafone internet avcıları Play Store veya Apple Store üzerinden cep telefonuna indirilerek cihaza yüklenebilir. Oyun cep telefonuna yüklendikten sonra internet kazanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • Uygulama açılarak çevrede belirtilen noktalara gidilmelidir.
  • Gidilen noktalarda BIT adı verilen ve uçuşan nesneler toplanmalıdır.
  • Avlanan her BIT, bedava internet veya hediye paketi kazanmak için kullanılır.
  • Ne kadar BIT toplanırsa, kazanılacak ödül miktarı artmaktadır.

Vodafone İnternet Avcıları 26 Yaş Hatası Nedir?

Oyunun şartları arasında yer alan bir problemden kaynaklanır. İnternet avcıları, 26 yaş altı kullanıcı için sunulan bir oyundur. 26 yaş üzerindeki Vodafone’lular, internet avcıları oyununu açamamaktadır. Yaş fazlalığını kabul etmeyen oyun malesef oynanamıyor.

Vodafone İnternet Avcıları Bit Çıkmıyor, Ne Yapmam Gerek?

İnternet avcılarınad BIT çıkmama hatası iki sebepten kaynaklanır. İlk sebepte kullanıcılar, BIT toplamak için yanlış noktada bulunmaktadırlar. BIT için belirlenen yerlere giderek sorunu aşabilirler. İkinci sebep ise oyun için tanımlanan sürenin sona ermesinden kaynaklanır. Bedava internet kazanmak için internet avcılarında belirlenen sürenin sonlanması halinde BIT toplanamamaktadır.

Vodafone İnternet Avcıları Bir Günde Ne Kadar Bedava İnternet Verir?

İnternet avcılarında bedava internet kazanma limiti 600 bit olarak belirlenmiştir. Kullanıcılar maksimum BIT avlamaları sonrası doğrudan hediye internet paketi satın alabildikleri gibi indirimli Vodafone paketleri satın alabilirler. Ayrıca bazı günlerde özel BIT’ler kullanılmakta olup, bu dönemlerde internet avcıları ile bir gün içerisinde 10 GB’a kadar vodafone hediye internet kazanılabilmektedir.

Vodafone Spotify Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır?

Vodafone İnternet Avcıları Hilesi

Vodafone İnternet Avcıları Hilesi

Vodafone İnternet Avcılarının Hilesi bulunur. Oyun yaklaşık 30 saniyelik bir zaman diliminde BIT yakalanmasını esas almaktadır. Bu 30 saniyelik süreyi özel yöntem ile uzatarak 10 GB’a kadar bedava internet kazanılabilmektedir. Hileyi çalıştırmak için cep telefonunun mobil internetini 5 dakika ara ile kapatıp yeniden açılması gereklidir. Bu işlem yapıldığında BIT’ler hemen yanınızda yenilenmekte ve siz de BIT toplamak için harcadığınız süreyi minimum seviyeye çekebilmektesiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Kapandı Mı?

İnternet avcılarının kapatılması ile ilgili sorular gündeme gelmekte ve Vodafone web sayfası üzerinden yayınlanan güncel kampanyalar içerisinde “İnternet Avcıları” görüntülenmemektedir. İnternet avcıları halen kullanılmakta olup 26 yaş altı Vodafone’lular için internet kazandırmaya devam etmektedir. Yani oyun hala güncelleğini koruyor ve oynanıyor.

Vodafone İnternet Avcıları Neden Kaldırıldı?

Vodafone firmasının  internet avcılarını kaldırılma nedeni sadece 26 yaş altı kullanıcılara hitap etmesidir. 26 yaş altı Vodafone’lular, internet avcıları ile bedava internet kazanmaya devam etmektedirler.

Vodafone İnternet Avcıları Ücretli Mi?

İnternet avcılarının ücreti bulunmamaktadır. Vodafone internet avcıları ücretsiz olarak kullanıma sunulan bedava internet kazanma uygulamasıdır. Oyun Google PlayStore veya Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. serkan dedi ki:

    çok iyi bir uygulama yapmışlar ama bir defa mı yapabiliyoruz acaba

BİR YORUM YAZ