Bedava İnternet

Vodafone Kolay Paket Kampanyaları

  • 10 Haziran 2021
  • 1.706 kez görüntülendi.
Vodafone Kolay Paket Kampanyaları
Vodafone Kolay Paket Kampanyaları. Vodafone kullanıcılarına sunduğu kampanyalar ile beraber ucuz fiyatlara yüksek internet paketleri sunmakta. Bu yazımızda bahsedeceğimiz Vodafone kolay paketler ile beraber neler edinebileceğiniz. Vodafone Kolay Paket Kampanyaları nelerdir, Vodafone kolay paket nasıl yapılır, Vodafone kolay paket yüke nasıl yapılır, kimler kampanyadan yararlanabilir? Bu soruların hepsinin cevabı yazımızda. Fiyatlar ve daha fazlasını öğrenmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket Kampanyaları Nedir?

Vodafone faturasız hat alan müşterilere özel olarak sunulan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında birbirinden farklı paketler sunulmakta. Her kullanıcı ihtiyacına yönelin paket mevcut. Yazımızda da bunlar arasındna en fazla tercih edilen paketlerden bahsedeceğiz. Bu paketlerin ana odağı internet paketleri olacak. Bunun yanında Vodafone süper kolay paket olarak SMS ve konuşma paketleri de bulunmakta. Fiyat bakımından rakiplerine göre oldukça uygun olan bu paketler hakkında daha fazla detay için Vodafone’un kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Süper kolay paket süresiz bir kullanıma sahip değildir. 180 gün yani 6 ay süre kullanıcılara sunulmaktadır. Bu süre zarfında kullanıcılar istedikleri paketi alabilirler. Paket satın almak için birbirinden farklı kaynakları ziyaret edebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri, Vodafone yanımda ve Vodafone online işlemler üzerinden Süper kolay paket satın alabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paket Kampanyaları İnternet

Vodafone Kolay Paket Kampanyaları

Bahsini ettiğimiz kampanyada tam olarak 15 farklı paket bulunmaktadır. Bu paketlerden bazıları asker ve gençler gibi özel gruplara ait olup diğer paketler herkesin yararlanabileceği türdedir. Bu yazıda sadece herkesin yararlanabileceği paketlere yer vereceğiz. Kampanya kapsamındaki bu paketler ile beraber 2 GB ile 18 GB arası internet paketi sunulmaktadır. Vodafone 3 GB 1 TL kampanyası bu paketler ile uyumludur. Bu sayede pakette sunulan interneti sadece 1 TL vererek 3 GB artırabilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Tarifeleri Nasıl Yapılır?

Bu başlık altında Vodafone süper kolay paket tarifeleri arasında güncel olanları paylaşacağız. Eğer bu paketler özelinde Vodafone kolay paket yüklenmiyor sorununu yaşıyorsanız direk olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Süper Kolay Paket 2 Paketi 32 TL

Kampanyadaki en ucuz pakettir. Kampanya kapsamında 2 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’e 32 TL ücret ile sahip olabilirsiniz. Paket içerisindeki 2 GB’a ek olarak Vodafone 3 GB ek internet paketi için yapmanız gereken tek şey +1 TL daha vermek. Bu sayede toplamda 5 GB internet paketine sahip olursunuz.

Süper Kolay Paket 5 Paketi 35 TL

Kampanyadaki en dikkat çeken paketlerden biridir. Kampanya kapsamında 5 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS e 35 TL ücret ile sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vodafone ek 3 GB internet paketi için yapmanız gereken tek şey +1 TL ücret vermek. Bu sayede toplamda 8 GB internet paketine sahip olursunuz.

Süper Kolay Paket 8 Paketi 42 TL

Kampanyadaki en dikkat çeken paketlerden biridir. Kampanya kapsamında 8 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’e 42 TL ücret ile sahip olabilirsiniz. Paket içerisindeki 8 GB üzerine ek olarak Vodafone 3 GB ek internet paketi için yapmanız gereken tek şey +1 TL daha vermek. Bu sayede toplamda 11 GB internet paketine sahip olursunuz. Vodafone kolay paket 8 bu şekilde detaylara sahiptir.

Süper Kolay Paket 15 Paketi 55 TL

Kampanyadaki en dikkat çeken paketlerden biridir. Kampanya kapsamında 15 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’e 55 TL ücret ile sahip olabilirsiniz. Paket içerisindeki 15 GB internete ek Vodafone 3 GB ek internet paketi için yapmanız gereken tek şey +1 TL daha vermek. Bu sayede toplamda 18 GB internet paketine sahip olursunuz.

Ek olarak şunu eklemek gerek ki Vodafone Kolay Paket 25 GB paketi çok talep görse de bugünlerde aktif olarak sunulmamaktadır. Vodafone kolay paket fiyatları ve kampanyalar da sürekli değişmektedir.

Vodafone Kolay Paket Kampanyaları Kimler Yararlanabilir

Vodafone Kolay Paket Kampanyaları

Peki gelelim kampanyadan kimler yararlanabilir sorusunun cevabına. Bu kampanya tüm Vodafone müşterilerine sunulan bir kampanya değildir. Bazı şartları karşılmanız gerekmektedir. Bazı şartlar şu şekildedir:

  • Kampanya sadece yeni numara taşımış veya hat almış Vodafone faturasız müşterilerine özeldir.
  • Kolay paketler 28 süre ile sunulup bittiklerinde yenilenmezler.
  • Kampanya bitiminde ilgili kaynaklar üzerinden satın alım yaparak yenileme yapabilirsiniz.
  • Kampanya fiyatları TKV hesaplanmış olarak sunulmuştur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ