Bedava İnternet

Vodafone Konuştukça İnternet Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

 • 23 Şubat 2022
 • 860 kez görüntülendi.
Vodafone Konuştukça İnternet Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Vodafone Konuştukça İnternet Kazan Nedir,  soruları konusunun cevabı yazımız da Vodafone Konuştukça İnternet Kazan Nasıl Yapılır,  Vodafone kullanıcıları tarafından en çok aratılan sorulardandır. Sizlerde bu soruların cevabını öğrenmek istiyorsanız Vodafone konuştukça internet kazan nedir makalemizi okumaya devam ediniz.

Vodafone konuştukça İnternet Kazan Nedir?

Vodafone, faturasız hat kullanan abonelerine özel  ‘’2022 yılında konuştukça internet kazan’’ kampanyası çıkarmıştır. Bu kampanya kapsamında aboneler ücretsiz internet fırsatından yararlanabilir. Hafta içi konuştuğun dakika kadar hafta sonları cumartesi , pazar günleri abonelerin hatlarına dakika internet yüklenir. Hafta içi tarifesinden 10 dakika konuşma yapan kişiler hafta sonları konuştuğu dakikaları ”10 dakika boyunca kullanacağı internete” çevirmektedir.

Vodafone Konuştukça İnternet Kazan

Vodafone 2022 Konuştukça İnternet Kazan kampanyası ile hem sevdiklerinizle doya doya konuşacaksınız hem de bedava internet fırsatını yakalayacaksınız. Vodafone faturasız hat kullanan abonelerine özel tarifeler çıkarmıştır. Bu tarifelerden bir tanesi de ” Vodafone konuştukça internet kazan ” tarifesidir.

Vodafone konuştukça internet kazan tarifeleri;
 • XL tarifesi ile her yöne 6 GB internet, 1000 SMS ve 750 dk
 • L Tarifesi ile 3 GB internet, 1000 SMS ve 750 dk
 • M Tarifesi ile 2 GB internet, 1000 SMS ve 750 dk
 • S  Tarifesi ile 1 GB internet , 1000 SMS ve 500 dk

Söz konusu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Vodafone’un size sunmuş olduğu tarifelerden herhangi birini satın almanız gerekmektedir. Tarifelerde satın almış olmuş olduğunuz dakikaları kullandıkça internet hakkı hattınıza tanımlanacaktır. Hafta içi konuştukça hak kazandığınız internet şansınızı hafta sonları dilediğinizce kullanabileceksiniz.

Vodafone Konuştukça İnternet Kazan Kalan Kullanım Sorgulama

Tarifemde yer alan kullanımların bitti mi, ne kadar kaldı gibi soruları düşünmenize gerek yok. Tarifenizde kalan kullanımlarınızı sorgulamak için;

 • Ne Kazandım yazıp 7000’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Vodafone Konuştukça İnternet Kazan Paket Tarifi ve Ücretleri

Aşağıda yer alan Vodafone konuştukça bedava internet kazan paket tarifelerinden yararlanmak istiyorsanız size en yakın Vodafone mağazalarına gidebilir ya da  0850 542 0 542 nolu müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Konuştuğunca İnternet Small, Medium, Large ve XLarge tarifeleri tüm Vodafone bireysel faturasız hat sahibi olan abonelere sunulacaktır.

 •  XLarge tarifesi: 35 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 5GB internet içerir.
 •  XXL tarifesi: 39 TL karşılığında yurt içi her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 6GB internet içerir.
 •  İnternet Kazan S Yeni tarifesi: 19 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika konuşma ve 500MB internet içermektedir.
 • İnternet Kazan Süper tarifesi: 27 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3GB internet içerir.
 • Konuştukça Bedava İnternet Kazan L Yeni tarifesi: 29 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 4GB internet içermektedir.
 • İnternet Kazan Small tarifesi: 23TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 2GB internet içermektedir.
 • Bedava İnternet Kazan 2022 Medium tarifesi: 25 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3GB internet içermektedir.
 • İnternet Kazan Large tarifesi: 30 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 4GB internet içermektedir.

Sizlerde Konuştukça İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak istiyorsanız yukarıda yer alan tarifelerden size uygun olanı satın alınız.

Bu tarifelerle hafta içi tarife üzerinden konuştuğunuz dakikalar hafta sonu hattınıza internet olarak tanımlanmaktadır.

Vodafone Konuştukça İnternet Kazan İptali

Vodafone konuştukça kazan tarifenizi iptal etmek istediğiniz takdirde farklı bir tarifeye geçmeniz gerekir. Müşteri hizmetlerini arayarak tarife iptalinizi ve seçmek istediğiniz diğer tarife başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aran Kazan ile Kazanılan TL Nasıl Harcanır?

Vodafone aran kazan ile kazanılan TL 1 ay için 6 TL’dir.  Bu miktarı bir ayda 12 defa en az 10 dakika veya üzeri konuşmalarınızla elde edebilirsiniz. Aran kazan ile kazanılan TL’ler her alanda harcanabilir. Yalnızca kazanılan bu TL ler ile paket alamazsınız.

Aran Kazan Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Aran kazan geçerlilik süresi sizin kampanyayı iptal edişinize kadar devam eder. Yani siz iptal etmediğiniz sürece devam eder. Kampanyaya bir defa başvurduktan sonra kampanyanız sizin tarafınızdan iptal edilene kadar devam edecektir.

Vodafone Aran Kazan Nasıl İptal Edilir?

Vodafone aran kazan kampanyasını iptal etmek istiyorsanız: IPTAL CEPARAN yazarak 7000’e kısa mesaj gönderiniz. Siz iptal etmediğiniz sürece kampanya her ay 80 kuruş olarak ödenip devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ