Bedava İnternet

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet. Güncel bir kampanya ile karşınızdayız. Vodafone’un yeni çıkarmış olduğu mobil ödeme kampanyaları ile beraber 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. 2 farklı ödeme için sunulan kampanyadan tüm Vodafone’lular yararlanabilmektedir. Bu yazımızda Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet kampanyaları nelerdir, nasıl yapılır, kampanya şartları nelerdir sorularını detayları ile yanıtlayacağız.

Vodafone Mobil Ödeme

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet

Ülkemizde ve dünyada ödeme yöntemleri her geçen yıl yenilenmekte. Yöntemler arasında öne çıkanlardan biri de mobil ödeme yöntemi. Vodafone Mobil ödeme yöntemine giren operatörler arasında yer almakta. Mobil ödemenin yaygınlaşması için başlattığı Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet kampanyaları ile kullanıcılarına hediye internet verirken ödeme yöntemini tanıtmakta.

Mobil ödeme yöntemi hat tipinize göre değişiklilik göstermektedir. Faturalı Vodafone müşterilerini yaptıkları harcamalar faturalarına yansırken faturasız müşteriler ise sadece bakiyeleri ile alışveriş yapabilirler. Mobil ödeme yöntemi ile beraber birçok alışveriş, yemek, uygulama mağazasından alışveriş yapılabilmektedir. Her ne kadar cazip görünse de bazı limitler ile sınırlandırılmıştır. Daha detaylı bilgi için Vodafone mobil ödeme ile ilgili yazımızı okumanızı öneririz.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone tarafından 9 ve 28 Mayıs tarihinde sunulan iki kampanya ile beraber kullanıcılarına 1 GB bedava internet verilmekte. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenlere aşağıda detaylı olarak değineceğiz. Fakat kısaca bahsetmek gerekir ise yapmanız gereken mobil ödeme yöntemlerini kullanarak hediye bakiye ve bedava internet kazanmak. Bunun dışında daha komplike bir durum bulunmamakta. Vodafone hediye internet kampanyaları arasında en güncel kampanya konumundandır.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet kampanlarından ilk çıkandan bahsedelim önce. Vodafone mobil ödeme üzerinden yapacağınız 10 TL ve üzeri Galaxy Store harcamalarınıza özel 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanacağınız bedava internet paketi hemen hattınıza tanımlanmaz. Harcamanın ardından 16 Haziran tarihinde bedava internet paketi hattınıza tanımlanır. Bu tarihten itibaren 1 hafta süre ile 1 GB hediye internet kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için KATIL S yazıp 2020 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için 9 Haziran tarihine kadar 10 TL ve üzeri harcama yapmış olmalısınız. Galaxy Store üzerinde harcama yapmak için ödeme yöntemlerine Vodafone Pay eklemelisiniz.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet

Son çıkan 1 GB hediye internet kampanyası ise Vodafone mobil ödeme ile AppStore üzerinden yapacağınız 10 TL ve üzeri harcamaya özeldir. Kampanya 28 Mayıs tarihinde başlamıştır. 28 Haziran’a kadar yapacağınız harcama ile kampanyadan yararlanmak hakkı elde edersiniz. Kampanya kapsamında verilecek olan hediye internet 6 Temmuz tarihinde hattınıza tanımlanacaktır. Hediyenin hattınıza tanımlanmasının ardından SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyaya katılmak için KATIL APP yazıp 2020 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz. Bu mesajı 28 Haziran tarihine kadar göndermez iseniz 1 GB internet paketi üzerinde hak iddia edemezsiniz. AppStor üzerinde Vodafone mobil ödeme kullanmak için Apple hesabınıza Vodafone Pay- Mobil Ödeme bilgilerini girmelisiniz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone’un sunduğu bu kampanyadan yapılabilecek pek bir hile bulunmamaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için yapabileceğiniz tek ek işlem farklı bir Vodafone hat üzerinden kampanya gereksinimlerini karşılamak olacaktır. Bunun ile beraber diğer Vodafone 1 GB kampanyaları için de hile yapmak pek mümkün değildir. Herhangi bir operatör veya Vodafone bedava internet hilesi yapmak kolay değildir. İnternet hilesi genel olarak kampanyalardaki açıklar üzerine uygulanır. Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber operatörler daha güçlü bir altyapı kullanmakta. Bu durum da bedava internet hilesi yapmayı oldukça güçleştiriyor. Buna ek olarak şunu da ekleyelim bedavainternetr.com olarak hiçbir bedava internet hilesi programı veya yöntemi önermemekteyiz. Uygulayacağınız veya kullanacağınzı tüm hileler sizin sorumluluğunuzdadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ