Bedava İnternet

Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır 2022

  • 25 Mart 2022
  • 925 kez görüntülendi.
Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır 2022

Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır sorusu yeni bir hat almadan numara değiştirmek isteyen kullanıcılar tarafından sorulmaktadır.

Bu yazımızda Vodafone Numara Değişikliği nasıl yapılır, faturalı hat numara değişikliği, faturasız hat numara değişikliği ve hat işlemleri ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Vodafone Numara Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vodafone Numara Değişikliği işlemini yapmak için;

  • Vodafone Net Müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
  • 0 (542) 542 00 00 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Size en yakın Vodafone mağazasına giderek işlem için yardım alabilirsiniz.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek numara değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Numara Değişikliği

Vodafone Faturasız Numara Değişikliği; hattınızı değiştirmeden Numara Değişikliği talebiyle numaranızı değiştirmeniz mümkündür. Hat değiştirmeden numara değiştirme işlemi ile ilgili bilgiler;

  • Numara Değişikliği yapmak için öncelikle müşteri hizmetlerini arayarak talep oluşturmanız ve onaylamanız gerekmektedir.
  • Faturasız hatlarda Numara Değişikliği işlem ücreti: 34.85 TL
  • Şu an kullandığınız tarifenizdeki haklar (dakika,SMS,internet) değiştirdiğiniz numaraya taşınacaktır.

Vodafone Numara Değişikliği

 

Vodafone Faturalı Hat Numara Değişikliği

Vodafone Faturalı Hat Numara Değişikliği ile yeni hat almaya gerek kalmadan cüzi bir ücretle numaranızı hemen değiştirebilirsiniz.

  • Numara değişikliği ücreti kullandığınız hattın bakiyesinden düşecektir. Yani Numara Değişikliği ücreti (34.85 TL) bir sonraki fatura döneminize yansıyacaktır.

Kimler Numara Değiştirebilir?

Vodafone Numara Değişikliği için başvurunuzu yaptıktan sonra eğer almak istediğiniz bir numara var ise bunu bildirebilirsiniz. İstediğiniz numara boştaysa o numarayı satın alabilirsiniz. Kimler numara değiştirebilir;

Vodafone Numara Değişikliği işleminden yalnızca numarası 054 ile başlayan kullanıcılar yararlanabilir. Numaranızı ilk aldığınız zaman operatörünüz Turkcell ya da Türk Telekom ise Vodafone hattınızda numara değişikliği yapamazsınız. Ayrıca MNT ile numarasını Vodafone’a taşıyan kişilerde Vodafone Numara Değişikliği işleminden yararlanamamaktadır.

Turkcell’den Vodafone’a Geçiş Numara Değiştirme

Turkcell’den Vodafone’a geçiş yapan müşteriler maalesef Vodafone Numara Değişikliği yapamamaktadır. Numara değiştirmek isteyen abonelerin hattının Vodafone’dan alınmış olması gerekmektedir. Bu nedenle hattını ilk Turkcell veya diğer operatörlerden alan aboneler Vodafone’da numara değişikliği işlemini yapamamaktadır.

Vodafone Numara Değiştirme Müşteri Hizmetleri

Vodafone Numara Değiştirme işlemi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim numarası: 0 (542) 542 00 ‘dır. Sabit hatlardan ya da diğer operatörlerden arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Numara Değişikliği

Vodafone’un en bilinen ve en çok kazandıran uygulaması Yanımda üzerinden de numara değişikliği işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play Store’dan ya da App Store’dan indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra telefon numaranız ve şifreniz ile (şifreniz yoksa şifre alınız.) giriş yapın. Ardından numara değişikliğini online olarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Numara Taşırken Numara Değiştirme

Numara taşırken numara değiştirme işlemini gerçekleştirmeniz imkansızdır. Numaranızı taşıdıktan sonra numara değişikliği işlemini eğer taşıdığınız operatör izin veriyorsa yapabilirsiniz. Bunun haricinde numara taşırken numara değiştirme işlemini yapamazsınız. Vodafone hattını taşıyan operatörlere numara değişikliği işlemi için izin vermemektedir.

Vodafone Bedava Numara Değiştirme

Vodafone bedava numara değiştirme işlemi maalesef yok. İnternette dolaşırken bedava numara değiştirme işlemi ile ilgili bilgiler ya da linkler görürseniz kesinlikle tıklamayınız. Vodafone müşteri hizmetleri veya Vodafone uygulamaları haricinde hiçbir yerden numara değiştirme işlemi yapmayınız.

Vodafone Numara Değiştirme Ücreti

Vodafone numara değiştirme ücreti yalnızca 34.85 TL’dir. Bedava numara değiştirme gibi bir durum söz konusu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ