Bedava İnternet

Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası

 • 19 Eylül 2021
 • 2.001 kez görüntülendi.
Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası

Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası Sosyal medya platformlarının operatörler üzerine yaptığı etki oldukça büyük. Bunun en öne çıkan örneklerinden biri de Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası. Bu yazımızda Vodafone Tiktok paketi nedir,  fiyatları nelerdir, özellikleri nedir gibi soruları yanıtlayacak, kampanya ile alakalı tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Tiktok uygulamasının sunduğu içerik zenginliği sebebi ile birçok kişi bu platformda zaman harcamakta. Platform üzerinde Video izlendiği için yüksek bir veri harcaması bulunuyor. Bu durum da birçok kişiyi internet paketi hakkında şüpheye düşürmekte. Bugün dahi birçok telefon faturası, Tiktok’ta geçirilen fazladan birkaç saatte oldukça kabarmakta. Bu durumun önüne geçmek isteyen kişilerin yapması gereken ise bu yazıda bahsini edeceğimiz Tiktok sınırsız internet paketine yakından bir bakmak.

Tiktok çıktığı ilk günden bu yana milyarlarca kişinin ilgisini çekti. Anlık olarak milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapması ile beraber birçok pazarı da kendine mecbur etti. Bu etkiden nasibini alan pazarların başında ise Telekomünikasyon firmaları var.

Telekomünikasyon firmalarının birçok kampanyasının içinde sosyal medya platformlarına özel hizmetler bulunuyor. Vodafone internet paketi kampanyalarında da bu tarz hizmetler bulunmakta. Gelin bunlar arasında en güncel olan Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası detaylarına inelim.

Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası

Tiktok platformunda zaman geçirmeyi seven, burada geçirdiği zaman süresince internet paketini dert etmek istemeyenlere özel olarak tasarlanmış bir Vodafone internet paketi kampanyasıdır. Kampanya kapsamında satın alacağınız Tiktok paketi ile internet kotanızdan yemeden, sınırsız Tiktok internet paketi sahibi oluyorsunuz.

Kampanya kapsamında Faturalı ve Faturasız müşterilere özel internet paketleri sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanacak olan Vodafone hat sahipleri, hat tipine göre Tiktok sınırsız internet paketi alabilir. Paket detaylarına yazımızın ilerleyen kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız Tiktok Paketleri

Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası

Kampanya kapsamında Faturalı müşterilere özel iki, faturasız müşterilere özel iki paket bulunmaktadır. Sınırsız Tiktok paketleri, Vodafone ek internet paketi olarak yer aldığı için herhangi bir paket kampanyasına dahil değildir. Kampanyadan yararlanacak kişilerin hatlarına uygun olan ek paketi seçmeleri yeterli olacaktır.

Vodafone Faturasız Sınırsız Tiktok

Faturasız Vodafone müşterilerine özel sunulan paketler şu şekildedir:

 • Haftalık Sınırsız Tiktok Paketi
 • 15 Günlük Sınırsız Tiktok Paketi

Vodafone Faturalı Sınırsız Tiktok

Faturalı Vodafone müşterilerine özel sunulan paketler şu şekildedir:

 • Haftalık Sınırsız Tiktok Paketi
 • Aylık Sınırsız Tiktok Paketi

Vodafone Sınırsız Tiktok Paket Fiyatları

Sunulan paketlere özel olarak fiyatlandırmalar bulunmaktadır. Paketlere yönelik fiyatlar şu şekildedir:

 • Faturalı Aylık Vodafone Sınırsız Tiktok Paketi ücreti 25 TL‘dir.
 • Faturalı Haftalık Vodafone Sınırsız Tiktok Paketi ücreti 7,90 TL‘dir.
 • Faturasız 15 Günlük Vodafone Sınırsız Tiktok Paketi ücreti 14,90 TL‘dir.
 • Faturasız Haftalık Vodafone Sınırsız Tiktok Paketi ücreti 7,90 TL‘dir.

Vodafone Sınırsız Tiktok Ek Paketi Özellikleri

Paket sayesinde satın aldığınız süre boyunca ücret ödemeden Tiktok kullanabilirsiniz. Kullanımlarınız herhangi bir kotaya tabi tutulmayacaktır. Eğer Tiktok üzerinden farklı bir bağlantıya giderseniz bu internet gezinmesi mevcut kampanyanın dışına çıkacaktır. Mevcut paket sadece Tiktok içerisinde geçerlidir.

Paket süresinin bitmesi halinde yenilemez iseniz mevcut internet paketinizden kullanıma başlanır. Eğer internet paketiniz yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Vodafone Red Sınırsız Tiktok Paketi Kampanyası

Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyası

Sınırsız Tiktok paketine yönelik en öne çıkan kampanya Vodafone Red Sınırsız Tiktok paketi kampanyasıdır. Kampanya kapsamında seçili tarife sahiplerine özel Aylık Tiktok sınırsız internet paketi 25 TL yerine 15 TL’ye sunulmaktadır. Aşağıda listesini bulabileceğiniz hat sahipleri bu kampanyadan 1 yıl boyunca yararlanabilmektedir. Sınırsız Tiktok ek paketi iptal edilmediği sürece her ay yenilenmektedir.

Bu kampanyadan yararlanabilecek kampanyalar:

 • Red Vodafone 20 GB internet paketi
 • Red Vodafone 25 GB internet paketi
 • Red Vodafone 30 GB internet paketi
 • Red Vodafone 40 GB internet paketi

Kampanyadan yararlanabilmek için 20 gb internet vodafone paketi ve yukarısına sahip olmanız gerekir. Red Vodafone 10 gb internet paketi sahipleri kampanyadan yararlanamaz.

Bir diğer notta şudur; kampanyadan sadece bayiden veya internetten Vodafone geçiş yapanlar yararlanabilir. İnternetten hat taşıma Vodafone dışında yeni hat sahipleri de indirime tabiidir.

Bu yazımızda yeni Vodafone ek internet paketi kampanyalarından Vodafone Sınırsız Tiktok İnternet Kampanyasından söz ettik. Daha fazla kampanya ve bedava internet hilesi için sitemizi takin edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ergun dedi ki:

  Peki tiktokta canli yayin acmakta bu paketin icine dailmi..

BİR YORUM YAZ