Bedava İnternet

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Sürekli evde vakit geçirdiğimiz pandemi döneminde internet vakit geçirmek için çok önemli bir konumda. Eğer televizyon izleyen, evde fiziksel aktiviteler ile ilgilenen birey değilseniz vakit geçirmek için interneti kullanıyorsunuz. Tam bu noktada işinize yarayacak bir kampanya Vodafone’dan geliyor. Özellikle sosyal medyada bolca zaman geçirenlere özel olan bu kampanya ile Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet vermekte. Kampanyanın detayları yazımızda.

Kampanya ile beraber her ay 5 GB vodafone bedava internet kullanma fırsatı yakalarsınız. Kampanyanın uzun döneme yayılan bir takvimi olduğu gibi birçok inovatif içeriği de içerisinde barındırıyor. Vodafone Bedava İnternet kampanyalarında bulunan birçok özelliğin daha dışında bir kampanya der isek yanlış olmaz.

 

Vodafone Toplan Gel 5 GB Kampanyası Nedir?

Operatörlerde sıkça gördüğümüz topluluk üzerinden kazan-kazan sistemlerinden biridir. Vodafone Toplan Gel kampanyası ile beraber Vodafone’a numara taşıyan veya yeni Vodafone hat alma işlemi gerçekleştiren kişileri kapsamakta. Bu statüde bulunan kişiler başvurularından itibaren 30 gün süresince Toplan Gel Grubu kurar ise bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece faturalı hat abonesi olacak müşterileri kapsamakta. Vodafone hattınıza başvuru yapmanız ile beraber hemen sevdikleriniz ile Toplan Gel grubu kurabilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Kampanyadan yararlanabilmek için yukarıda da değindiğimiz gibi Vodafone Toplan Gel grubu içerisinde olmalısınız. Bu grubun içerisindeyseniz aylık 5 GB sosyal medya bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Grubunuzun üye sayısı doğrultusunda tüm platformlarda kullanabileceğiniz 2 gb Vodafone ek internet paketi de kazanırsınız.

Ek internet paketi kazanmak için ana faktör üye sayısıdır. Grup üye sayısı 2 kişi ise 1 GB, 5 kişi ise 2 GB bedava İnternet, Sınırsız Whatsapp, Sınırsız Spotify ve 5 GB Sosyal Medya paketi kazanırsınız. Kampanyanın en dikkat çekici özelliği ise 1 sene boyunca her ay bu hediye internet paketlerini almak.

Vodafone Toplan Gel Grup Kurma

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Peki gel gelelim Toplan Grup kurma nasıl yapılır? Aslında grup kurmak eşittir sevdiklerinizi Vodafone’lu yapmak diyebiliriz. Vodafone yeni hat alma veya numara taşıma işleminiz ile beraber sevdiklerinizi de Vodafone’a davet edip grup üyesi yapabilirsiniz. Yapacağınız üye sayısı yıl boyu kazanacağınız ek internet paketi miktarını belirler. Üye sayısı minimum 2, maksimum 5 olmalıdır.

Vodafone Toplan Gel Grup Kurma için Vodafone internet sitesi veya Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunana Toplan Gel story’si üzerinden grup kurma ekranına gidebilirsiniz. Bu kısımda çıkacak Davet Et kısmından grubunuza katılmasını istediğiniz kişilere davet linki yollarsınız. Link ile başvuru yapan kişiler otomatik olarak grup üyesi konumuna gelir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Şartlar

Vodafone Toplan Gel içerisinde bulunabilmeniz için aranan ilk şart 18 yaş ve üzeri olmanız. Bunun ardından 30 gün içerisinde yeni hat başvurusu yapmış olmalısınız. Başvurunuzdan itibaren 30 günü Toplan Gel’e kayıt olmadan geçirirseniz kampanya hakkınız son bulur. En son şart ise faturalı bir paket başvurusu yapmaktır. Faturasız hat alan veya faturasız numarasını taşıyan kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.

Vodafone Toplan Gel Hediye İnternet Paketleri

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Üye sayısı Hediye
2 1 GB Bedava İnternet
3 1 GB Bedava İnternet ve Sınırsız İletişim Pass (WhatsApp,Facebook Messenger)
4 1 GB Bedava İnternet, Sınırsız İletişim Pass (WhatsApp,Facebook Messenger), Müzik Pass (Spotify)
5 2 GB Bedava İnternet, Sınırsız İletişim Pass (WhatsApp,Facebook Messenger), Müzik Pass (Spotify)+  5 GB Sosyal Pass (Facebook, Twitter, Instagram)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Sedat dedi ki:

  Hediye interneti nasıl alabilirim

  1. admin dedi ki:

   https://internetbedava.com/category/vodafone-bedava-internet/ vermiş olduğum kategorimizden vodafone kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Sedat Bey

 2. Can dedi ki:

  Yerim var, grubuma gelmek isteyenler yazabilir

 3. Hüseyin dedi ki:

  Hep birlikte kazanmak için vodafonea geçiş yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ