Bedava İnternet

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma 2022

 • 25 Eylül 2021
 • 2.332 kez görüntülendi.
Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma 2022

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma 2022 Vodafone hattınızdan birine ulaşmak için kimi zaman SMS atmanız gerekir. Paranız cebinizde kalsın, bu yazıda Vodafone ücretsiz SMS kazanma yollarını açıklıyoruz. Vodafone hat sahipleri artık bedava sms atabilecek, sevdikleri ile sınırsız mesajlaşacak.

Günümüzde mesajlaşma için büyük oranla internetten faydalansak da kimi durumlarda internet kullanışsız hale geliyor. Mesajlaşmak istediğimiz kişinin veya direkt sizin internet paketiniz yok ise yapmanız gereken SMS atmak. Birçok kişi SMS paketi kullanmadığı için acil durumlarda ücretsiz mesaj atma yollarını bilmek gerek.

Vodafone özelinde ücretsiz SMS gönderme için bir dizi yöntem bulunuyor. Yazı içerisinde değineceğimiz bazı yöntemler de Vodafone hediye SMS kazanma yolları olacak. İçeriğimizi dikkatli takip ederek siz de Vodafone bedava sms yapabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma Nasıl Yapılır?

Hattınızın SMS paketi bitti veya hiç yokssa Vodafone sms paketleri yapmadan SMS hakkı elde edebilirsiniz. Bu konuda birçok yöntem bulunuyor. Bazı yöntemler Vodafone bedava SMS hilesi olarak adlandırılırken bazıları da direkt Vodafone tarafından sunulmuş ücretsiz mesaj atma yollarıdır. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde tüm yöntemleri bulabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma Yolları

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma

Bu başlığın altında bedava sms kazanma için kullanabileceğiniz yöntemler yer alacaktır. Her bir yöntem denenmiş olup kesin çalışmaktadır.

Vodafone Hediye 300 SMS Kazanma

İnternetten ücretsiz SMS atmak hakkında bir fikriniz var mı? Vodafone ile beraber internetten ücretsiz SMS gönderme mümkün. Bunun için ise Vodafone Online Self Servis özelliğinden yararlanıyoruz.

Yapmanız gerekenler kısaca şöyledir:

 • İlk olarak BURADAN online self servis sayfasına gitmelisiniz.
 • Gittiğiniz sayfada telefon numarası ve Online Self Servis şifrenizi girmelisiniz(Eğer daha önce şifre almadıysanız S yazıp 7000 numarasına SMS atarak şifre alabilirsiniz).
 • Giriş işleminin tamamlanması ile beraber açılan yeni ekranda, sağ alt köşede bulunan Ücretsiz Web SMS kısmına tıklayın.
 • Bu sayfada ilgili butonu bulamazsanız sayfadaki menüyü açın Servislerim sekmesindeki Ücretsiz Web SMS yazısına tıklayın.
 • Açılan ekranda hedef numarayı girip, altındaki boşluğa mesajınızı yazarak SMS atabilirsiniz

Bu kısımda atılabilecek SMS limiti günlük 10 adettir. Düz hesap ile aylık olarak Vodafone 300 bedava sms kazanabilirsiniz. Tüm listedeki en sağlıklı ve kesin ücretsiz mesaj atma yolu bu yoldur.

Vodafone Yanımda Ücretsiz SMS

Vodafone hat sahiplerinin bedava SMS, internet ve konuşma kazanabilecekleri bir uygulama bulunuyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden her hafta bedava SMS kazanabilirsiniz.

Uygulamadan bedava SMS kazanmak için yapmanız gereken ise her hafta uygulamaya giriş yaparak hediyenizi almak. Kazandığınız SMS hakkı ile tüm operatörlere SMS atabilirsiniz. Uygulamadan her pazartesi bedava SMS, bedava GB ve bedava DK kazanabilirsiniz.

Uygulamadan kazanabileceğiniz Vodafone SMS Paketleri şunlardır:

 • Her yöne 100 SMS,
 • Her yöne 250 SMS,
 • Her Yöne 500 SMS,
 • Her Yöne 1000 SMS.

Vodafone Bana Ne Var Ücretsiz SMS Kazanma

Şu ana kadar bahsettiğimiz yöntemlerde SMS kazanmak için akıllı telefonlara ihtiyaç duyuluyor. Eğer akıllı telefona sahip değilseniz ve internet kullanmadan Vodafone ücretsiz SMS kazanma peşindeyseniz Bana Ne Var kampanyası size göre.

Vodafone tarafından sunulan kampanya hem akıllı telefonlardan hem de diğer telefonlardan ulaşılabilir durumda. Bana ne var çarkı çevirebileceğiniz bir telefonunuz yok ise SMS gönderek hediye kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken BANANEVAR yazarak 5065 numarasına ücretsiz SMS göndermek. SMS’i gönderdikten sonra Hediye Vodafone SMS paketleri, internet paketleri ve konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma

Mobil uygulamaların artması ile beraber Vodafone da hediye dağıtmaya devam ediyor. En güncel Vodafone bedava SMS hilesi de bir uygulama üzerinden yapılmakta. Daha önce de sitemizde yer verdiğimiz Vodafone Hediye Çarkı ile bedava SMS hilesi yapabiliyorsunuz. Her hafta verilen 1 Çark çevirme hakkı sayesinde Vodafone bedava sms, internet ve dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone Freezone Ücretsiz SMS

Vodafone Ücretsiz SMS Kazanma

25 yaş ve altındaki gençlere özel olan Vodafone Freezone ile ücretsiz SMS paketleri kazanabilirsiniz. Vodafone, genç müşterilerine özel verdiği bedava SMS, internet ve dakika hakları ile oldukça ünlü. Bunlardan en ünlü olanlarından biri de Freezone bedava SMS kampanyasıdır.

Vodafone Freezone bedava SMS kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereke OZGUR yazarak 4545 numarasına ücretsiz SMS göndermek. Bu SMS’in ardından Vodafone hediye 100 SMS hakkı telefonunuza tanımlanacaktır.

Bu yazımızda en güncel Vodafone ücretsiz SMS kazanma yollarına yer verdik. Konu hakkındaki soru görüş ve önerileriniz için yorumlar kısmından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Memhmet başak dedi ki:

  Acil lazım

BİR YORUM YAZ