Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılan kampanyalar herkesin malumu. Bunlar arasında en öne çıkan ise Vodafone Yanımda Hediye Çarkı. Çok çeşitli hediyeler kazanabileceğiniz bir uygulama. Tabi ki her operatör uygulamasında olduğu gibi ana odağı bedava internet. Bu yazımızda Vodafone Yanımda Hediye Çarkı İnternet Hilesi nasıl yapılır sorusunun cevabını vereceğiz. Hediye internet kampanyaları hakkında daha fazla içeriği sitemizde ve yazı içerisindeki ücretsiz internet yazılarından bulabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI 2022

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk olarak değineceğimiz konu Hediye Çarkı nedir, ne işe yarar konusu. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan Bana ne var kısmında bulunmaktadır. Bu kısma giderek Hediye çark çevirerek hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeler; bedava internet, bedava dakika, bedava SMS, indirimli internet paketleri ve bedava abonelikler verilmektedir. Bu kısımda kazanacağınız hediyeler tek seferlik değildir. Her hafta bu kısma giderek bu hediyelerden birini kazanabilirsiniz. Çark içinde birden fazla seçenek sunularak hediye seçmenize olanak da sağlanmaktadır.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Hangi Gün Yapılır?

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Salla kazan, Sil Süpür uygulamalarında olduğu gibi Vodafone Yanımda için de haftalık gün sınırı vardır. Haftada sadece 1 kez Hediye çarkı çevirebilir ve bedava internet kazanabilirsiniz. Bana ne var kısmında bulunan Hediye Çarkı, pazartesi günleri yenilenir. Pazar gününe kadar sürecek hediye çarkı çevirme hakkınızı bu süre içinde yapmalısınız. Aksi takdirde bir sonraki haftaya devir olmaz ve hakkınız yanar. Sıklıkla sorulan hediye çarkı hilesi, 2 defa çark çevirme ihtimaliniz de ortadan kalkar.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Ücretli mi?

Her operatörün kendine özel bedava hediye uygulaması bulunur. Bunlardan biri de Hediye Çarkı. Hediye çarkı bedava internet  kullanımızda herhangi bir ücret talep edilmez. Aksine uygulama üzerinden kazanacağınız hediyeler ile indirimli paket ve tarifeler kazanabilirsiniz. Fazladan çark çevirme ücreti de bulunmamaktadır. Çevirme hakkı sadece 1 sefer ile sınırlıdır.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Nasıl Yapılır?

  • Vodafone Hediye Çarkı çevirme için ilk olarak yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasını cihazınıza indirmek. Yazı sonunda Android ve iOS cihazlar için Vodafone yanımda indir linkini bulabilirsiniz. Bu linklerden direkt olarak uygulama marketinizdeki Vodafone Yanımda sayfasına gidersiniz.
  • İndirdiğiniz uygulamaya kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Hediye Çarkı bulunan Bana Ne Var bölümüne gitmelisiniz. Bu kısma gittiğiniz anda direkt olarak karşınıza Hediye çarkı gelecektir.
  • Bu kısımda çarkın üzerine tıklayarak hediyenizi alırsınız. Çarka tıklamanın ardından çark dönmeye başlayacaktır. Çarkın durduğu sırada imleçte hangi hediye gözüküyor ise o hediye hemen hattınıza tanımlanır.

Bu işlemleri yaparak Vodafone çark çevirme işlemini yapmış olursunuz. Çarktan hediye aldıktan sonra yenilenme olana kadar hediye alamazsınız. Bir sonraki hafta pazartesi gününe kadar çark ekranında aldığınız hediye görüntülenir. Çark üzerinde günlük, haftalık ve aylık bedava internet paketi dışında bedava dakika, SMS ve indirim kuponları yer almaktadır.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Çeviremiyorum

Hediye çarkı çeviremiyorum sorunun ana nedeni hakkınızın daha yenilenmemiş olmasıdır. Her hafta pazartesi günü yenilenen bu hak dışında çark çevirme yapılamamaktadır. Eğer bir sonraki hafta da aynı sorun yaşanıyor ise direkt olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Şimdi gel gelelim yazımızın da ana konusu olan Vodafone Yanımda Hediye Çarkı hilesi konusuna. Hediye çarkı çevirmek sureti ile hediye kazanırken bazen bu hediyeler dilediğiniz gibi olmamaktadır. Bu sebeple de tekrardan çark çevirme ihtiyacı duyulur. Bu gibi bir duruma gelindiğinde direkt olarak hediye çarkı hilesi aranır. Bunun etkisini Google aramalar üzerinde bulunan Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Hilesi aramalarına bakarak kolayca anlayabilirsiniz. Bu kısımda ücretsiz internet kazanmak için Vodafone Hediye çarkı hilesi yapmak konusuna değineceğiz.

Şimdi şunu ilk olarak belirtmek lazım ki 3.parti bir yazılım ile hediye çarkı hilesi yapmak pek mümkün değil. Fazladan internet kazanmak için bu gibi bir yöntem arayışına girmenizi ise kesinlikle desteklemiyoruz. Fakat fazladan internet kazanmak için birkaç yöntem tabi ki mevcut. İlk yöntem çark yenilenmesi ile beraber direkt olarak çark çevirmek. Pazartesi günü çevireceğiniz çark ile hediye internet miktarı artmaktadır. Bunun dışındaki bir diğer yöntem ise uygulamayı silip tekrar yüklemek. Uygulamada biriken çerezler veya kullanıcı dataları kaynaklı algoritma sorun çıkartabilir. Bu sebeple silip tekrar yüklemek fazladan internet kazanmanıza sebep olabilir.

 

VODAFONE YANIMDA HEDİYE ÇARKI ANDROİD İNDİR İÇİN TIKLA.

VODAFONE YANIMDA HEDİYE ÇARKI İOS İNDİR İÇİN TIKLA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ