Bedava İnternet

Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nedir?  Nasıl Üye Olunur?

 • 24 Nisan 2022
 • 3.422 kez görüntülendi.
Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nedir?  Nasıl Üye Olunur?

Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nedir?  Nasıl Üye Olunur? Yeşil Bisiklet Para Kazanma içeriğimizde çok iyi karlar elde edebileceğiniz para kazanma yönteminden bahsedeceğiz.

Son dönemlerin en yaygın para kazanma yöntemlerinden birisi; internet üzerinden yatırım yaparak para kazanma yöntemidir. Sizlerde internetten para kazanma yöntemini araştırıyorsanız henüz yeni çıkmış olan Yeşil Bisiklet Para Kazanma yöntemini deneyebilirsiniz.

YEŞİL BİSİKLET PARA KAZANMA ÜYE OLMA LİNKİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

YEŞİL BİSİKLET TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

YEŞİL BİSİKLET PARA KAZANMA UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇNİ TIKLAYINIZ!

Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nedir? Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nasıl Üye Olunur?

Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nedir? Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nasıl Üye Olunur; site henüz yeni açılmış bir sitedir. Play Storedan indirebilirsiniz. Yatırım yaparak para kazanabileceğiz Yeşil Bisiklet uygulaması ilk üyelik işlemlerinizden sonra tarafınıza 25 TL vermektedir. Her davet ettiğiniz kişi için 3 TL komisyon ücreti vermektedir. Fakat bu davet sayısı 30 ile sınırlandırılmıştır. 30 kişinin üstündeki kişiler davet ederseniz ücret alamazsınız.

Kayıt olmayı kabul ettiğiniz takdirde site içerisinde giriş ekranında yer alan Kullanıcı Sözleşmesini de kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu kullanıcı sözleşmesinde;

‘’ Bu Gizlilik Politikası, 2000 tarihli Bilgi Teknolojileri Yasası ve buna bağlı olarak yapılan kurallar ve 2000 tarihli Bilgi Teknolojileri Yasası ile değiştirilen çeşitli tüzüklerdeki elektronik belgelere / kayıtlara ilişkin değiştirilen hükümler kapsamında oluşturulan elektronik sözleşme biçimindeki elektronik bir kayıttır. Bu Gizlilik Politikası herhangi bir fiziksel, elektronik veya dijital imza gerektirmez ve Sizinle Aranızda yasal olarak bağlayıcı bir belgedir.

1.3 Kullanıcılarımızın gizliliğini ciddiye alıyoruz. Kişiselleştirilmiş ve değerli bir hizmet sunarken Kullanıcılarımızın gizliliğini korumayı taahhüt ediyoruz.

1.4 Kullanıcı bilgileri herhangi bir üçüncü tarafa kiralanmaz veya satılmaz. Uygulamayı kullandığınızda, Uygulama, cihaz numaranızı ve diğer kişisel bilgilerinizi toplayabilir. Kullanıcılarımız için tarafımızca yüksek bir güvenlik standardı sağlanmaktadır. Ancak, internet veya telefon ağları üzerinden bilgi aktarımı tamamen güvenli değildir. Bilgilerinizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da, özellikle kişisel verilerinizin korunmasıyla ilgili olarak, internet, telefon veya diğer ağlar aracılığıyla iletilen verilerinizin güvenliğini sağlayamıyoruz.

1.5 Uygulama aracılığıyla sunulan içeriklere erişim, kullanım şart ve koşullarıyla birlikte okunması gereken bu Gizlilik Politikasını (“Şartlar”) onayınıza bağlıdır. Bu Gizlilik Politikasının, Şartlarımızla birlikte Sizinle Uygulamayı kullanımınıza ilişkin sözleşmemizi (“Sözleşme”) oluşturduğunu kabul etmektesiniz.’’

İfadeleri yer almaktadır.

Ayrıca bu platformu kullanmaya başladığınız takdirde sizlerin birtakım bilgileri saklanacaktır. Yeşil Bisiklet ifadelerine göre bu bilgiler;

Uygulamayı sağlamak için, Uygulamayı kullandığınızda aşağıdaki bilgi kategorilerini otomatik olarak izliyor ve topluyoruz:

IP adresleri;

Etki alanı sunucuları; ve

Cihazınızla ilgili diğer bilgiler, cihazınızın Uygulama ve uygulamalarla etkileşimi (topluca “Trafik Verileri”).

Toplanan Kişisel Bilgiler

Uygulamayı sağlamak için, Bize Sizi kişisel olarak tanımlayan belirli bilgileri (“Kişisel Bilgiler”) vermenizi isteyebiliriz. Kişisel Bilgiler aşağıdaki bilgi kategorilerini içerir: (i) İletişim verileri (e-posta adresiniz, telefon numaranız ve kişilerinizin tüm ayrıntıları gibi); ve (ii) Demografik veriler (saat diliminiz, posta adresiniz ve konum bilgileriniz gibi); ve Bizimle exa solution pvt ltde, e-posta veya mektup yoluyla iletişim kurarsanız, bu iletişimde sağlanan herhangi bir bilgi tarafından toplanabilir.

(iii) Mali veriler (ödüllerin ve kuponların ödenmesi için Bize sağladığınız hesap bilgileriniz, e-cüzdan bilgileriniz, kredi veya banka kartı bilgileriniz vb.).

2.3 Uygulamamız, Kişisel Bilgilerinizi dahili sunucularımıza iletebilir. Bu Kişisel Bilgiler, yürürlükteki yasalar uyarınca saklanmasının gerekli olduğu durumlar dışında, Uygulamayı sildiğinizde hemen silinir. Ayrıca, kaybı, kötüye kullanımı ve değişikliği korumak ve Korumamız altındaki Kişisel Bilgilerin güvenliğini korumak için ticari olarak makul fiziksel, yönetimsel, operasyonel ve teknik güvenlik önlemlerini i solution pvt ltdemented. Son olarak, bu bilgiler kesinlikle iş amaçlarımız doğrultusunda ve Size faydalı özellikler sağlamak için kullanılır. 2.4 Uygulamamız, üçüncü taraf web sitelerine veya uygulamalarına bağlantılar içerebilir. Bu web sitelerinin gizlilik politikalarının Bizim kontrolümüz altında olmadığını kabul ediyor ve anlıyorsunuz. Sunucularımızdan ayrıldığınızda, sağladığınız herhangi bir bilginin kullanımının Sizin tarafınızdan kullanılan site operatörünün gizlilik politikasına tabi olacağını anlarsınız.

UYARI : Yukarıda yer alan bilgileri dikkatlice okuyunuz ve neye izin verdiğinizi ve nereye üye olduğunuzu net bir şekilde anlamadan lütfen kayıt oluşturmayınız.

Yeşil Bisiklet (https://www.yesilbisiklet.co/#/register?rewardcode=FEOJDAJ7 / https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yesilbislets.attend.let adresleri)  ile bedavainternetr.com arasında hiçbir ilişki bulunmadığını ve bu yazılanların hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olmadığını biliniz. Bahse konu olan uygulama ile ilgili grafikler, fotoğraflar, metin dış kaynaklardan elde edilmiş olup bahsi geçen uygulama hakkında ki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul Edilmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım şekilleri kendisini bağlamaktadır. bedavainternetr.com  hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

YEŞİL BİSİKLET TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

YEŞİL BİSİKLET PARA KAZANMA ÜYE OLMA LİNKİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

YEŞİL BİSİKLET PARA KAZANMA UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇNİ TIKLAYINIZ!

Yeşil Bisiklet Para Kazanma Nasıl Üye Olunur?

Yeşil Bisiklet  Para Kazanma Nasıl Üye Olunur, siteden üye olma işlemleri oldukça basittir. Yeşil Bisiklet Para Kazanma sitesine aşağıda verdiğimiz adımları takip ederek kayıt oluşturabilirsiniz. Size verdiğimiz linkten siteye giriş yaparak ya da uygulamayı indirerek de rahatlıkla kayıt açabilirsiniz.

 1. Kayıt için istenen bilgiler:
 2. +90 ile başlayan Telefon numarası
 3. Şifre
 4. Onay Kodu (göndermek yazan yere tıklayarak telefonunuza gelen kodu giriniz.)
 5. Davet kodu
 6. Bu işlemlerden sonra Üye Ol butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Yeşil Bisiklet Para Kazanma

Yeşil Bisiklet Kazanç Miktarı

Yeşil Bisiklet Kazanç Miktarı örneklerle verecek olursak; bir bisiklet için 200 TL yatırım yaptığınız takdirde size günlük 11.76 TL ödeme yapılacaktır.

Yeşil Bisiklet Para Çekme Nasıl Yapılır?

Yeşil Bisiklet Para Çekme Nasıl Yapılır ; bu işlemi yapmak için uygulama ana sayfasında yer alan ‘Para Çek ve Şarj Et  butonuna tıklamanız gerekmektedir. USDT olarak paranızı yatırabileceğiniz gibi TL olarak da yatırabilirsiniz.

Yeşil Bisiklet  para yatırmak için (Şarj Etme);

 • Şarj Etme işlemine tıklayınız.
 • Yatırmak istediğiniz tutarı işaretleyin.
 • Şarjı onaylayın kısmına tıklayın.
 • Karşınıza bir kod çıkacaktır burada yer alan adresi kopyalayınız.
 • Hangi borsayı kullanıyorsanız o borsaya girerek oradaki ağı kullanınız
 • Daha sonra para hesabınıza geçmiş olacaktır.

Bu para yatırma işlemidir.

Yeşil Bisiklet  para çekmek için (Para çekme);

Para çekmeye tıkladığınız takdirde karşınıza  bir ekran çıkacaktır. Para Çek butonuna tıklayarak paranızı çekebilirsiniz. Site henüz yeni bir site olduğu için paranızın kaç saat veya kaç dakika içinde hesabınıza aktarılacağını şuan için bilmiyoruz. Site aktif olarak kullanılmaya başladığı zaman konu güncellemesi yapılacaktır.

YEŞİL BİSİKLET TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

YEŞİL BİSİKLET PARA KAZANMA ÜYE OLMA LİNKİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

YEŞİL BİSİKLET PARA KAZANMA UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇNİ TIKLAYINIZ!

Yeşil Bisiklet İndirme Linki

Yeşil Bisiklet  İndirme Linki için bu yazının üzerine tıklayabilirsiniz. site henüz yeni bir site olduğu için sitede düzenlemesi yapılacak birçok yer vardır. Bu nedenle uygulamayı kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Diğer internetten para kazanma yollarını ve platformlarını  öğrenmek istiyorsanız güncel olarak bizleri takip ediniz.

0w Football Para Kazanma Nasıl Üye Olunur? 0w Kazanç Miktarı Nedir öğrenmek için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ