Bedava İnternet

YopMail Mail Adresleri 2022 Bedava Fake Mail Adresi Alma

YopMail Mail Adresleri 2022 Bedava Fake Mail Adresi Alma

YopMail Mail Adresleri 2022 konusu son zamanlar da bir çok kullanıcının merak ettiği bir konu olmakta YopMail Mail Adresleri 2022 Bedava Fake Mail Adresi Alma ile ilgili olarak yazımızda tüm detayları sizlere aktaracağız. Fake Yopmail Mail Adresi Alma konumuza geçmeden önce Yopmail nedir bundan bahsedelim.

YopMail Mail Adresleri Nedir?

Son dönemlerde meydana gelen dolandırıcılık olayları insanların kendi kimlikleri ile sitelere kayıt olurken şüpheye düşmesine neden olmuştur. Yopmail adresi ise sizi bu mecburiyetten kurtaran, gerçek kimliğinizi kullanmadan hesap almanızı sağlayan geçici mail servisidir.

İnsanların yopmail adreslerini tercih etmesinin sebebi, kişisel mail adreslerinin paylaşılmaması ve  kolay kullanılabilir olmasından kaynaklanır. Yopmail adresi size kendi kişisel bilgilerinizi kullanmadan üyelik açma imkanı verir daha sonra istediğiniz her zaman bu üyeliğinizi kullanma şansı sunar. Yopmail ile geçici mail hesabı elde edersiniz fakat bu hesap ‘’hotmail, gmail’’ gibi uzun vadede güvenilir değildir.

YopMail ile Bedava Fake Mail Adresi Nasıl Açılır?

Yopmail’de fake hesap açmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken:   https://yopmail.com/en/ bağlantısına gidip, açılan sayfanın sol üst köşesinde karşınıza çıkan ‘’Random Email Address’’ e tıklamanızdır. Rastgele karşınıza çıkan bu e-posta adresini dilediğiniz her sitede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

YopMail Hesabına Nasıl Ulaşılır?

YopMail adresleri 2022 bedava fake mail adresi alma içeriğimizden yararlanarak aldığınız mail adresinin içerisine girmek isterseniz yine ( https://yopmail.com/en/ ) aynı adrese tıklamalısınız. Bu sayfanın arama kısmına (Type the Email name of your choice yazan yer) mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Mail adresinizi yazdığınız takdirde hesabınıza giriş yapmış olacaksınız.

Hiçbir şifreye veya telefon numarasına/isme gerek duymadan açtığınız Yopmail adresinizle istediğiniz  her yere kayıt olabilirsiniz. Gelen kutunuzu kontrol edebilir, gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

YopMail Giriş  Nasıl Yapılır?

Yopmail hesabınıza giriş yapmak için https://yopmail.com/en/ adresinde (Type the Email name of your choice yazan yer) yer alan ara butonuna tıklayarak aldığınız mail adresinizi yazınız. Bu şekilde direkt hesabınıza giriş yapmış ve gelen kutunuzu görmüş olacaksınız.

YopMail Gelen Kutusuna Giriş

YopMail gelen kutusuna giriş oldukça basittir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi aldığınız mail adresiniz eksiksiz bir biçimde Type the Email name of your choice yazan yere girdikten sonra aratınız. Burada karşınıza YopMail mail adresleri ile kayıt olduğunuz gelen kutunuz çıkacaktır. YopMail gelen kutusuna giriş yaparak istediğiniz işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz YopMail Hesapları Güvenilir midir?

Ücretsiz YopMail hesapları güvenilir midir sorusu yopMail geçici fake hesap açmak isteyen birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.

YopMail adresleri 2022 bedava fake mail adresi alma oldukça kolaydır fakat kullanımı uzun süreye dayanmayacağı için kullanmış olduğunuz diğer mail uzantıları gibi güvenilir değildir. Almış olduğunuz mail adresinizi bir yere kayıt ederseniz uzun süreli kullanmaya devam edebilirsiniz fakat diğer kullanıcılar da mail adresinize rahatlıkla ulaşabilir ve gelen kutunuzda ki bilgileri alabilir. Bu nedenle çok önemli sitelerde kullanmamaya dikkat ediniz.

Sürekli gelen kutunuzu kontrol etmek için ayrıca bir sekmeden site açmak sizi yorabilir. Bu durumu da göz önünde bulundurmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ